Szafki i Stoliki RTV

Nowoczesna szafka RTV

Szafki RTV są to bardzo uniwersalne meble, które bardzo często wybieramy do naszych salonów, jak również i sypialni. Na stoliku RTV możemy śmiało ustawić telewizor, wieżę, kino domowe oraz różnorodne urządzenia, jak odtwarzacz dvd czy router. Nowoczesna szafka RTV białaczy też kolorowa wyposażona jest w dodatkowe półki, jak również i szuflady, na których można ustawić płyty DVD, zdjęcia oraz przeróżne ozdoby. Stoliki pod telewizor to także meble przystosowane do ukrycia wielu kabli od przeróżnych urządzeń. Bardzo popularne są meblościanki z wbudowaną szafką pod telewizor. Jednak gdy nie posiadamy wystarczająco miejsca w salonie, to z powodzeniem możemy wybrać meble modułowe takie jak szafki RTV drewniane lub z płyty MDF. Meble modułowe mają również taką zaletę, iż można je ustawić w dowolnym miejscu sypialni czy też pokoju gościnnego i wciąż będą się doskonale prezentowały.

Szafki RTV, jakie je dobrze wybrać

Wybór nowego mebla do mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Odpowiedni stolik RTV bądź szafka powinny być dobrane do ogólnego wystroju pomieszczenia, jak również korelować z pozostałymi meblami, które posiadamy już w mieszkaniu. Nowoczesny stolik RTV powinien zagwarantować nam komfort oraz wygodę podczas oglądania telewizji lub słuchania muzyki. Dobrym rozwiązaniem jest zakup otwartych z tyłu modeli, które prezentują się niezmiernie lekko oraz bardzo nowocześnie. Wystarczy jedynie spakować kable w wiązki i możemy cieszyć się z nowego zakupu. Alternatywą okazują się szafki RTV zamknięte z tyłu posiadające jedynie niewielki otwory na kable.

Szafka pod telewizor – budowa

Kupując szafkę pod telewizor, warto zwrócić uwagę na jej budowę. Im większa jest nośna powierzchnia mebla RTV, tym bardziej solidna powinna być podstawa, a także cała konstrukcja. Dzięki temu cały mebel nie odkształci się pod ciężarem. Szafki RTV drewniane cieszą się bardzo solidnym wykonaniem oraz dużą odpornością na odkształcenia. Niemniej jednak wersje wykonane z płyty MDF są równie wytrzymałe. Wszystko zależy od wspomnianej już konstrukcji.

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący