Transport

Transport

Sklep  dokłada wszelkich starań, aby zamówienie było realizowane z należytym, profesjonalnym podejściem od momentu złożenia zamówienia do jego dostarczenia. Jednym z ważniejszych elementów jest ostrożny przewóz mebli, aby dostarczony towar nie zawierał uszkodzeń mechanicznych.

W związku z tym, zdecydowaliśmy się na na transport Zadbano. (DTS). Dzięki temu zyskaliśmy:

  • Rzetelne podejście do klientów
  • Zminimalizowaną liczbę uszkodzeń mechanicznych powstałych w transporcie
  • Dokładne informacje o dniu i godzinie dostawy.

Kupując w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że zamówiony towar dojedzie cały, a kierowca będzie miły i uprzejmy.

Przesylka kurierska

Oczywiscie kozystamy rowniez z uslug firm kurierskich. W przypadku  Takiej dostawy Przesyłkę proszę otworzyć i sprawdzić w obecności kuriera, podstawą rozpatrzenia reklamacji uszkodzonego przedmiotu jest protokół sporządzony w chwili odbioru przesyłki spisany wraz z kurierem, protokół zawiera opis uszkodzeń datę i czas dostawy. Przyjęcie przesyłki, podpisanie odbioru bez zastrzeżeń przez odbiorcę powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytuł szkody powstałej w transporcie. Zaznaczamy ,że każdy wysłany przez nas przedmiot jest nowy, sprawdzony przed wysłaniem i bardzo starannie spakowany.

Jedna cena na obszarze calego kraju

Ceny dostawy podane w każdej aukcji dotyczą całego obszaru Polski. Główną zaletą takiej ceny jest to, że nie doliczamy żadnych kilometrówek. Cena przy produkcie jest ostateczna i dotyczy jednej sztuki.

Wniesienie

W przypadku dostawy firmą Zadbano. (DTS) jest możliwośc domówienia usługi wnoszenia. Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie. Wpływ na to ma ilość, waga i wielkość paczek. 

Polska, i nie tylko...

Ceny dostawy podane na każdej aukcji dotyczą całego obszaru Polski. Główną zaletą takiej ceny jest to, że nie doliczamy żadnych kilometrówek. Cena przy produkcie jest ostateczna i dotyczy jednej sztuki. Nie ograniczamy się jednak tylko do Polski. Zamówiony towar dowozimy na terenie całej Unii Europejskiej. Koszt takiej usługi i możliwość dostawy jest ustalana indywidualnie.

Ceny kilku sztuk

Z uwagi na duże gabaryty mebli, jesteśmy zmuszeni do sumowania kosztów transportu. Kwota ta jednak nigdy nie przekroczy 400zł.W szczególnych przypadkach koszty ustalamy indywidualnie.

Godziny doręczeń

Zamówiony przez Państwa towar dostarczany jest poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. O przybliżonej godzinie i dniu doręczenia informuje firma transportowa Zadbano. (DTS).

Odbior osobisty

Zakupione meble można odebrać osobiście z naszego magazynu. Prosimy o wcześniejsze umówienie się w celu określenia terminu odbioru. Magazyn mieści się przy ulicy Zamkowa 9. 58-530 Kowary (teren dawnej fabryki dywanów).