Top

Transport

 

Transport własny

 

Sklep meblowy24.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówienie było realizowane z należytym, profesjonalnym podejściem od momentu złożenia zamówienia do jego dostarczenia. Jednym z ważniejszych elementów jest ostrożny przewóz mebli, aby dostarczony towar nie zawierał uszkodzeń mechanicznych.

W związku z tym, zdecydowaliśmy się na własny transport. Dzięki temu zyskaliśmy:
  • Rzetelne podejście do klientów przez naszych kierowców
  • Niezależność
  • Zminimalizowaną liczbę uszkodzeń mechanicznych powstałych w transporcie
  • Dokładne informacje o dniu i godzinie dostawy.

Kupując w sklepie furniture24_pl, macie więc Państwo pewność, że zamówiony towar dojedzie cały, a kierowca będzie miły i uprzejmy.

 

Przesylka kurierska

 Oczywiscie kozystamy rowniez z uslug firm kurierskich. W przypadku  Takiej dostawy Przesyłkę proszę otworzyć i sprawdzić w obecności kuriera, podstawą rozpatrzenia reklamacji uszkodzonego przedmiotu jest protokół sporządzony w chwili odbioru przesyłki spisany wraz z kurierem, protokół zawiera opis uszkodzeń datę i czas dostawy. Przyjęcie przesyłki, podpisanie odbioru bez zastrzeżeń przez odbiorcę powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytuł szkody powstałej w transporcie. Zaznaczamy ,że każdy wysłany przez nas przedmiot jest nowy, sprawdzony przed wysłaniem i bardzo starannie spakowany.

 

Jedna cena na obszarze calego kraju

Ceny dostawy podane w każdej aukcji dotyczą całego obszaru Polski. Główną zaletą takiej ceny jest to, że nie doliczamy żadnych kilometrówek. Cena przy produkcie jest ostateczna i dotyczy jednej sztuki.

 

Wniesienie

Kierowcy  mają obowiązek wydać towar z auta w miejscu dostawy. Nie mają obowiązku wnosić towaru do domu klienta. 

 

 

Polska, i nie tylko...

Ceny dostawy podane na każdej aukcji dotyczą całego obszaru Polski. Główną zaletą takiej ceny jest to, że nie doliczamy żadnych kilometrówek. Cena przy produkcie jest ostateczna i dotyczy jednej sztuki.

Nie ograniczamy się jednak tylko do Polski. Zamówiony towar dowozimy na terenie całej Unii Europejskiej. Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie.

 

Ceny kilku sztuk

Z uwagi na duże gabaryty mebli, jesteśmy zmuszeni do sumowania kosztów transportu. Kwota ta jednak nigdy nie przekroczy 200zł.W szczególnych przypadkach koszty ustalamy indywidualnie.Godziny doręczeń

Zamówiony przez Państwa towar dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00. O przybliżonej godzinie i dniu doręczenia informujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, sms lub e-mail.

 

Odbior osobisty

Zakupione meble można odebrać osobiście (wcześniej uzgadniając termin)