Stoliki RTV

Stoliki RTV

Meble pod telewizor do salonu

Telewizor w salonie to jeden z nieodzownych elementów, jakie praktycznie każdy ma w swoim domu. Zazwyczaj telewizory ustawiamy w centrum uwagi, po to, aby każdy mógł go dojrzeć z praktycznie każdego miejsca. Biorąc to pod uwagę, nowoczesne stoliki RTV do salonu również ustawiane są na centralnym miejscu. Ważne jest jednak to, aby meble do salonu pod telewizor odzwierciedlały nasz gust oraz osobowość. W naszym sklepie klienci mogą przebierać pomiędzy meblami RTV do salonu przeróżnych producentów i styli.

Rodzaje nowoczesnych stolików RTV do salonu

Sklep Meblowy24 oferuje swoim klientom wiele różnorodnych modeli szafek RTV do salonu w zróżnicowanych wymiarach, kształtach, kolorystyce oraz funkcjonalności. Nowoczesne stoliki RTV z podświetlaniem, systemem bezuchwytowym, czy też z szufladami o cichym domyku świetnie sprawdzają się we wnętrzach urządzonych minimalistycznie. Do salonów w stylu skandynawskim warto wybrać wiszące stoliki RTV. Dla tych, którzy cenią sobie klasyczne wnętrza, przygotowaliśmy ofertę mebli do salonu pod telewizor wykonanych z płyt imitujących naturalne drewno z dodatkiem okuć metalowych.

Uporządkuj kable z meblami RTV do salonu

Stoliki RTV do salonu to niezwykle praktyczne meble. Pomagają uporządkować wszelkiego rodzaju okablowanie oraz urządzenia, takie jak odtwarzacze, routery i inne. Estetyczne schowki pomagają poukładać kable. Niezwykle modne stało się również wieszanie telewizora na ścianie. Niemniej jednak, jeżeli nie przewidziano wcześniej takiego rozwiązania, to niestety będziemy zmuszeni oglądać nieestetycznie wyglądające okablowanie. W takim wypadku łatwiej i praktyczniej jest postawić telewizor na meblach RTV do salonu. Takie rozwiązanie posiada dodatkowe plusy, ponieważ nie musimy wiercić dodatkowych dziur w ścianach.

Jaką wybrać szafkę RTV do salonu?

Meble pod telewizor do salonu wymagają od nas rozważenia kilku aspektów m.in.: stylu wnętrza, dostępnej przestrzeni, aranżacji pozostałych mebli, czy też własnych upodobań. Musimy się również zastanowić, jak duży posiadamy telewizor, aby dobrze dobrać szerokość, wysokość oraz głębokość mebli RTV do salonu. Zazwyczaj stolik RTV powinien być około 10 cm szerszy od krawędzi telewizora.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mebli pod telewizor do salonu w atrakcyjnych cenach! Szeroka gama solidnych modeli powinna sprostać wymaganiom każdego klienta. Co więcej, oferujemy liczne rabaty i promocje, które powinny ułatwić dokonanie zakupu nowoczesnej szafki RTV do salonu.

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący