Top

31 item(s)

Ustaw kierunek rosnący

Meble Forte - użyteczność i elegancja

piątek, 12 października 2018 13:30:03 Europe/Berlin

Wyposażenie i udekorowanie domu może stać się nie lada wyzwaniem. Wymaga bowiem dokładnego wybrania (oraz dobrania do siebie) wielu elementów, przede wszystkim mebli. Oprócz estetyki bardzo ważne jest też, by meble były naprawdę funkcjonalne i użyteczne oraz to, aby mogły przetrwać w dobrym stanie przez wiele lat. Tym wszystkim zagadnieniom odpowiadają meble forte.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Fotel - wypoczynek i ozdoba

piątek, 12 października 2018 13:17:47 Europe/Berlin

Fotele pokojowe muszą być przede wszystkim komfortowe. Bez problemu jednak znajdziemy modele, które będą wyróżniać się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również atrakcyjnym designem. Fotel nowoczesny będzie stanowił nie tylko praktyczny element wypoczynkowy. To również wspaniała dekoracja, która urozmaici każdą aranżację. Ważne jest to, aby znaleźć mebel odpowiedni do swoich upodobań. Na co zwrócić uwag przed zakupem?

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Łóżko piętrowe - zalety i wady

czwartek, 13 września 2018 15:54:40 Europe/Berlin

Bardzo często zdarza się tak, że nie mamy za dużego pokoju dziecięcego, a dodatkowo mieszka w nim dwoje lub nawet więcej rodzeństwa. Co można zrobić w takiej sytuacji? Idealnym rozwiązaniem wydaje się być łóżko piętrowe. Niestety i ono, tak jak każde rozwiązanie ma swoje wady. Jeżeli więc zastanawiasz się nad wyborem takiego mebla, koniecznie zapoznaj się z zebranymi poniżej informacjami.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Wybieramy stolik do salonu

czwartek, 13 września 2018 15:34:18 Europe/Berlin

Podczas urządzania salonu, należy pamiętać nie tylko o podstawowych meblach do pokoju dziennego, ale również o stoliku kawowym, który jest zamknięciem całej aranżacji salonu. Na rynku stoliki do salonu są obecnie szeroko dostępne. Bez problemu można więc znaleźć model, który będzie pasować do danego wnętrza.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Mała, ale stylowa łazienka

piątek, 17 sierpnia 2018 14:56:09 Europe/Berlin

Mała łazienka to zawsze duże wyzwanie, jeżeli chodzi o aranżację. Dziś podpowiemy jak urządzić to pomieszczenie, aby było jednocześnie funkcjonalne, stylowe i eleganckie.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Biuro w domu – jak urządzić?

piątek, 17 sierpnia 2018 14:46:29 Europe/Berlin

W celu urządzenia biura niezbędne będą nie tylko odpowiednie pozwolenia, ale także sprzęty oraz materiały. Wbrew przewidywaniom nie okaże się to wcale trudne przedsięwzięcie, o ile podejście do zagadnienia będzie charakteryzowało się odpowiednim zaangażowaniem i sukcesywnym realizowaniem koncepcji.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Jakie powinny być meble do pokoju dziecięcego?

czwartek, 19 lipca 2018 12:26:38 Europe/Berlin

Pokój dziecinny zmienia się razem z dzieckiem. Okazuje się jednak, że meble wcale nie muszą zmieniać się co roku. Dobrze jest stawiać na modele ekonomiczne, które rosną razem z maluchem. Jakie zatem meble wybrać do pokoju dziecięcego?

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Ciekawe wnętrze czyli dwukolorowe meble do sypialni

czwartek, 19 lipca 2018 11:52:41 Europe/Berlin

Sypialnia to miejsce, w którym ma panować atmosfera sprzyjająca spokojnemu odpoczynkowi. Dlatego w pomieszczeniu  tym dominują na ogół spokojne kolory i proste formy. Jednak nie brak osób, które stawiają na nieco odważniejsze rozwiązania. Dla nich propozycją są właśnie dwukolorowe kompozycje.

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Jak dbać o meble tapicerowane?

czwartek, 14 czerwca 2018 14:52:38 Europe/Berlin

Meble tapicerowane cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją uniwersalność, elegancję oraz wygodę. Podczas codziennego użytkowania ulegają zabrudzeniom, które zmniejszają ich atrakcyjność. Jak dbać o meble tapicerowane, aby nie straciły swoich właściwości?

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

Szafa przesuwna czy meblościanka - wybieramy meble do biura

wtorek, 12 czerwca 2018 14:57:09 Europe/Berlin

Odpowiednie wyposażenie biura wpływa na jego funkcjonalność, a co za tym idzie, zwiększenie wydajności pracowników. Meble do biura powinny charakteryzować się praktycznością i łatwością dostępu. Co więcej, powinny mieć odpowiednią ilość miejsca, aby móc pomieścić niezbędną dokumentację. Jaką szafę wybrać do swojego biura?

Więcej
Post opublikowany w Blog przez admin

31 item(s)

Ustaw kierunek rosnący