Narożniki na meblowy24.pl

Narożniki
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. FINO - NarożnikFINO - Narożnik
  FINO - Narożnik
  5 228,00 zł
 2. FOX - Naroznik 1FOX - Naroznik 1
  FOX - Naroznik 1
  3 829,00 zł
 3. FOX - Naroznik 2FOX - Naroznik 2
  FOX - Naroznik 2
  4 323,00 zł
 4. FRESH - NarożnikFRESH - Narożnik
  FRESH - Narożnik
  3 800,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Narożniki do salonu

Narożniki, a zwłaszcza narożniki tapicerowane to meble, które od lat cieszą się ogromną popularnością i spotkać je można niemalże w każdym domowym salonie. Zapewniają komfortowy wypoczynek i umożliwiają rodzinie czy znajomym wspólne spędzanie czasu. Nie do przecenienia są także ich walory estetyczne – nowoczesne jak i klasyczne, piękne i świetnie prezentujące się narożniki są punktem centralnym całego pomieszczenia, wokół którego organizowana jest reszta przestrzeni. 

Nowoczesne czy klasyczne – czyli o rodzajach narożników do salonu

Osoby zainteresowane kupnem narożników do salonu znajdą na rynku ich niezliczoną ilość. Style nowoczesne i klasyczne, tapicerka bądź obicie ze skóry, różne kształty i materiały, z których wykonane są narożniki, jak i rozmaite dodatki – to wszystko, w połączeniu z niezmiernie bogatą kolorystyką sprawia, iż każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

Jedną z największych zalet narożników do salonu jest ich stale zwiększająca się funkcjonalność. W wielu modelach zainstalowane są pojemniki na pościel i inne przydatne schowki, co bez wątpienia docenią właściciele mniejszych przestrzeni do zagospodarowania. Dodatkowo, coraz więcej narożników wyposażanych jest w funkcję spania, która umożliwia wygodny, niczym nie ustępujący klasycznym łóżkom wypoczynek i pozwoli przenocować niespodziewanych gości.

Zalety narożników do salonu

Uniwersalność to kolejna z zalet tych mebli. Prócz wspomnianej wcześniej kolorystyki i bogactwa obić, wybierać możemy spośród różnorakich rozmiarów i kształtów. Małe narożniki do salonu, często w kształcie litery L docenią przede wszystkim miłośnicy minimalizmu, jak i właściciele mniejszych mieszkań. Co więcej, tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w rogu pomieszczenia, by zagospodarować cały kąt – dzięki temu nie będzie żadnych strat przestrzeni, jak ma to miejsce, na przykład, przy wykorzystaniu klasycznych sof.

Z kolei duże narożniki do salonów, coraz częściej w formie litery U, świetnie wkomponują się w wystrój większego salonu i umożliwią wygodny wypoczynek nawet bardzo licznych rodzin bądź podczas większych wydarzeń towarzyskich. W przypadku obu tych typów narożników docenić należy także modułowość, która pojawia się w coraz większej ilości modeli. Systemy modułowe pozwalają dopasować narożnik do indywidualnych potrzeb i wymagań danej chwili. Dzięki temu można tworzyć układy o dowolnym kształcie i wymiarach – od maleńkiego narożnika, który świetnie wpasuje się w wystrój kompaktowego salonu, po monstrualnie wielkie konstrukcje, zdolne w jednym momencie pomieścić nawet kilkanaście osób.