Narożniki na meblowy24.pl

Narożniki
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. FINO - NarożnikFINO - Narożnik
  FINO - Narożnik
  5 228,00 zł
 2. FOX - Naroznik 1FOX - Naroznik 1
  FOX - Naroznik 1
  3 829,00 zł
 3. FOX - Naroznik 2FOX - Naroznik 2
  FOX - Naroznik 2
  4 323,00 zł
 4. FRESH - NarożnikFRESH - Narożnik
  FRESH - Narożnik
  3 800,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Narożniki tapicerowane

Dziś salon – który wyparł stary „duży pokój” - znaleźć można niemalże w każdym domu czy mieszkaniu. Samo pomieszczenie pełni rolę reprezentatywną, jest niejako wizytówką całego domostwa, w którym toczy się większość życia rodzinnego i towarzyskiego. By było to możliwe, konieczne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni i wstawienie mebli wypoczynkowych, w skład których w ostatnich latach coraz częściej wchodzą nowoczesne narożniki tapicerowane.

Narożniki tapicerowane do salonu

Na szczęście za nami są już czasy, w których zmuszeni byliśmy kupować nieatrakcyjnie wyglądające i niewygodne kanapy i tapczany do pokoju gościnnego. Teraz na rynku znaleźć możemy niezliczoną ilość modeli sof i narożników do salonu. Szczególną popularnością cieszą się te drugie – wybierać tu możemy spomiędzy klasycznych narożników tapicerowanych w kształcie litery L, a także znacznie większych modeli w kształcie litery U.

Niepodważalną zaletą narożników jest ich wysoka funkcjonalność, uniwersalność i praktyczność. Bogaty wybór kolorów, modeli i wykończeń, a także coraz popularniejsza modułowość sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Narożnik wolnostojący ustawić można niemalże w dowolnym miejscu, tak przy ścianie jak i na środku pomieszczenia. Dzięki temu świetnie wkomponuje się w wystrój każdego salonu i będzie stanowić jego piękne uzupełnienie. Na uwagę zasługuje także dodatkowa funkcjonalność tych mebli – pojemniki na pościel czy ukryte schowki docenią szczególnie właściciele mniejszych salonów, a tapicerowane narożniki z funkcją spania z powodzeniem zastąpić mogą dedykowane łóżko.