Narożniki na meblowy24.pl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 2. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 3. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 4. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 5. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 6. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 7. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 8. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 9. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 10. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 11. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  3 809,00 zł
 12. Narożnik AlloraNarożnik Allora
  Narożnik Allora
  Już od 3 809,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Narożniki

Narożnik to nie byle jaki mebel, lecz jeden z najbardziej popularnych wynalazków współczesnego, światowego meblarstwa. Tak twierdzi m.in. prestiżowy US Magazine Interior w jednym ze swych artykułów. Nowoczesne narożniki, jakie znamy obecnie, mimo że wynaleziono je jeszcze w latach 40. XX wieku, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, oferując ponadprzeciętną funkcjonalność i niebanalny design milionom rodzin na całym świecie. Narożnik z funkcją spaniato nadal najchętniej wybierany mebel nie tylko przez użytkowników, ale również przez projektantów oraz architektów wnętrz.

Narożnik z funkcją spania – bestseller funkcjonalności

Każdy salon czy też pokój dzienny nie byłby sobą bez odpowiednio przygotowanej przestrzeni wypoczynkowej. Rozkładane narożniki dają nam optymalne możliwości aranżacyjne pod tym względem, zapewniając z jednej strony wygodną kanapę do siedzenia dla kilku osób, z drugiej zaś praktyczne łóżko dla nadplanowych miłośników komfortowego spania w naszym domu.

Zarówno małe narożniki z funkcją spania, jak i narożniki duże mają jeszcze jeden istotny atut – oferują praktyczne pojemniki do przechowywania na przykład pościeli lub innych mniej lub bardziej przydatnych rzeczy. Duże rozkładane narożniki to idealne meble to popołudniowego odpoczynku oraz wspólnego, weekendowego relaksu w rodzinnym gronie.

Narożniki do 250 cm i małe narożniki z funkcją spania nie tylko do salonu!

Kto jednak powiedział, że narożnik to wyłącznie domena salonu! Małe narożniki do spania świetnie pasują również do gabinetu, pokoju dziecinnego czy też sypialni. Różnorodność form i kształtów pozwala wpasować taki mebel w praktycznie każdą przestrzeń. Nowoczesne narożniki w kształcie litery „L” lub „U” ustawisz zarówno przy ścianie, jak i w centralnym punkcie pomieszczenia, a idealnym uzupełnieniem całej aranżacji stanie się funkcjonalny stolik kawowy, bo nie ma jak aromatyczna filiżanka kawy po długim, męczącym dniu.

Optymalny, czyli Meblowy24.pl!

O zaletach i funkcjonalnościach narożników salonowych można by mówić godzinami. Nam jednak przede wszystkim zależy na tym, aby oddać w Twoje ręce mebel komfortowy, praktyczny i niezwykły pod względem wizualnym. Narożniki duże, średnie i małe od Meblowy24.pl to produkty optymalne, będące wyrazem wizjonerskiej kreatywności projektantów oraz kunsztu rzemieślniczego stolarzy i tapicerów, którzy wyszli poza sztampowe, utarte schematy meblarskie, tak powszechne na dzisiejszym rynku.

Narożnik z funkcją spania w Meblowy24.pl to najlepszy wybór (nie)standardowego rozwiązania!