Toaletki na meblowy24.pl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Toaletka/Biurko Nova T104Toaletka/Biurko Nova T104
  Toaletka/Biurko Nova T104
  Już od 629,00 zł
 2. Toaletka/Biurko Selene 31Toaletka/Biurko Selene 31
  Toaletka/Biurko Selene 31
  510,00 zł
 3. Toaletka Porti 78Toaletka Porti 78
  Toaletka Porti 78
  Już od 1 278,00 zł
 4. Toaletka Colours CS-07Toaletka Colours CS-07
  Toaletka Colours CS-07
  Już od 748,00 zł
 5. Toaletka PafosToaletka Pafos
  Toaletka Pafos
  Już od 505,00 zł
 6. Toaletka CEZAR 16Toaletka CEZAR 16
  Toaletka CEZAR 16
  Już od 269,00 zł
 7. Toaletka Finezja F15Toaletka Finezja F15
  Toaletka Finezja F15
  Już od 595,00 zł
 8. Toaletka z lustrem REMI RM16Toaletka z lustrem REMI RM16
  Toaletka z lustrem REMI RM16
  Już od 699,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Toaletki

Toaletka to mebel tworzącym strefę stylizacji każdej kobiety i dziewczynki. Dzięki praktycznym szufladkom oraz blatowi można w niej pomieścić wszystko, co potrzebne do codziennego makijażu. Co więcej, swoje kosmetyki możemy ułożyć w gustownych drewnianych pudełeczkach, a następnie rozmieścić je na blacie.

Jak można zauważyć, toaletka powróciła do naszych mieszkań, stając się nieodłącznym elementem porannej stylizacji. Doskonale nadaje się do nowoczesnych sypialni, jak również i bardziej stylowych pomieszczeń, wprowadzając miły i ciepły nastrój.

Toaletki z lustrem

Toaletka damska z lustrem cieszy nie tylko oko, ale również pozwala przechowywać kosmetyki w jednym miejscu. Toaletki z lustrem od meblowy24.pl to produkty solidnie wykonane, pełne inspiracji, jak również bardzo modne i stylowe. Dzięki temu, że są wyposażone w lustro, ułatwiają wykonywanie makijażu, czy też doboru odpowiedniej stylizacji. Nie można oczywiście zapomnieć o możliwości regulacji lustra pod dowolnym kątem. Dzięki takiej funkcjonalności zarówno wysoka osoba, jak również i niska bez problemu będą mogły się przeglądnąć i dokonać ostatecznych poprawek swoje garderoby lub makijażu.

Lustra do toaletki mogą być owalne bądź prostokątne. Niektóre modele toaletek posiadają lustra rozkładane w postaci drzwi od szafki, a inne na stałe przymocowane do nadstawki stojącej na toaletce.

Toaletka dla dziewczynki

Toaletki dla pań mogą również wspaniale sprawdzić się w pokoju dziewczynki. Młoda dama posiada już swoje potrzeby estetyczne, z tego względu toaletka pomoże jej w tworzeniu delikatnego makijażu, jak również umili czas w codziennych obowiązkach. Toaletki dla dzieci mogę również posłużyć w zabawie w salon kosmetyczny.

Toaletka biała

Białe toaletki od wielu lat są wyznacznikiem dobrego gustu. Można je dopasować do różnych stylizacji. Uniwersalna biel sprawia wrażenie dalece idącej estetyki, jak również elegancji. Toaletka biała idealnie wpasuje się w wystrój sypialni, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z jej ustawieniem i dopasowaniem do mebli, które już posiadamy.