Komody

Komody

Sypialnie

Nie wiemy jak Wy, ale nam pierwszy nasuwający się do głowy obraz, gdy pomyślimy o sypialni, to wielka szafa. Szafa, w której zmieści się wszystko – taki drugi mały pokój, a wręcz garderoba. No właśnie garderoba ! Genialny wynalazek. Zauważyliśmy, że od kilku lat zmieniła się moda w domach naszych Klientów. Coraz częściej kupują szafy bez frontów lub szafy do garderoby. W ten oto sposób nie zajmują dużo miejsca w sypialni mało eleganckimi ogromnymi meblami.

Dzięki garderobom komody stały się najczęściej kupowanym meblem do sypialni, oczywiście zaraz po łóżku.

Szafa i komoda do sypialni

Nasz internetowy sklep meblowy oferuje Wam pełną gamę różnorodnych mebli do sypialni. Komoda do sypialni nie musi zajmować dużo miejsca. Do wyboru są komody niskie, na których najczęściej Panie stawiają lusterka oraz kwiaty. Idealnie też nadaje się jako komoda na kosmetyki. Dodatkowo znajdziecie również komody z szufladami – te Klienci wykorzystują na przechowywanie np. bielizny. Można wybrać model z dużą ilością małych szuflad lub też wersje z dwoma głębokimi szufladami.

Komoda do sypialni nie musi już stać w kącie. Minimalistyczne białe komody bez uchwytów zawsze będą w modzie i wpasują się do naszego pokoju niezależnie od jego stylu. Lecz dla tych odważniejszych lub też lubiących kolory i bogactwo zdobień mamy komody na ubrania w przeróżnej kolorystyce oraz kształtach. Oczywiście nie musicie rezygnować z szaf – te również znajdziecie w naszym katalogu meblowym. Za to pamiętajcie że wasze ubrania, dodatki, czy inne rzeczy osobiste możecie nie tyko chować w wielkiej szafie – są również komody, które wyglądają znacznie bardziej elegancko. Nie dajcie się zaszufladkować szafom i odkryjcie swoją komodę

Komoda z szufladami – jak złożyć?

Nie bójcie się samodzielnego montażu mebli. W paczkach od nas dostaniecie instrukcje. Tam krok po kroku opisaliśmy w bardzo łatwy sposób jak złożyć komodę, czy też inny mebelek. Opisy zawierają ilustrację każdej śrubki, która konieczna będzie do użycia. Jeśli natomiast komoda z szufladami sprawia Wam problem – piszcie, dzwońcie śmiało. Odpowiemy na każde pytania zarówno Pań, jak i Panów.

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
  1. Komoda IDEA ID-10
    Już od 529,00 zł
  2. Komoda IDEA ID-04
    Już od 419,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący