Stoły

Stoły
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Stół rozkładany 140/180 cm SKY
  Już od 659,00 zł
 2. Stół rozkładany 140x180 cm Nordi NST140
  Już od 860,00 zł
 3. Stół rozkładany Wenus 160/300cm
  Już od 1 068,00 zł
 4. Stół rozkładany 160/203cm Kora ST
  Już od 1 135,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Nowoczesne stoły do jadalni w Meblowy24

Decydując się na zakup stołu do jadalni, powinniśmy mieć świadomość, że jest to bardzo ważny wybór, któremu zazwyczaj poświęca się całkiem sporo czasu. Wynika to z faktu, że stoły do jadalni rozkładane z krzesłami zazwyczaj są centrum życia rodzinnego. Z tego względu stół do jadalni powinien być odpowiednio duży, aby każdy domownik miał przy nim wystarczająco dużo miejsca do spożycia w spokoju posiłku. Trzeba jednak pamiętać, że rozmiar stołu powinien także być dostosowany do wielkości pomieszczenia, w którym będzie on ustawiony. Stół nie może zdominować całego wnętrza i utrudniać przemieszczanie się po nim z zastawą obiadową. Jak można się domyślać, blat takiego stołu do jadalni powinien być trwały, a nogi stabilne. Oczywiście takie modele zakupicie w naszym sklepie Meblowy24! Oferujemy tradycyjne, jak również i nowoczesne stoły do jadalni, pochodzące od znanych producentów, które wykonane są z najwyższą dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Klasyczne stoły do jadalni

W wielu tradycyjnie umeblowanych domach lub mieszkaniach, doskonale sprawdzi się klasyczny stół do jadalni. Będą to oczywiście stoły z blatami okrągłymi, prostokątnymi bądź kwadratowymi. Oczywiście sam kształt powinien być dopasowany do możliwości jadalni oraz indywidualnych preferencji. Co więcej, ozdobą każdego stołu są jego nogi, które mogą być proste, posiadające frezowane wzory, bądź też odpowiednio toczone. To, jaki model wybierzemy, powinno być pokierowane już istniejącą aranżacją wnętrza i tym, jakie znajdują się w nim aktualnie meble.

Nowoczesne stoły do jadalni

W naszej ofercie można również zakupić modne nowoczesne stoły do jadalni, które są połączeniem szkła, metalu i drewna. Wspaniale prezentują się we wnętrzach skandynawskich, industrialnych oraz modern. Oczywiście mogą to być stoły okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe. Ostatnimi czasy prawdziwym hitem okazują się stoły do jadalni o nieregularnym kształcie, posiadające nogi, które zbiegają się na środku blatu.

Rozsuwane stoły do jadalni

Należy również wspomnieć, że jeżeli posiadamy niewielką jadalnię, to dobrym rozwiązaniem okazuje się być zakup stołu do jadalni rozsuwanego. Na co dzień jego niewielkie rozmiary, nie hamują ciągu komunikacyjnego w pomieszczeniu. Natomiast w wypadku napływu większej liczby gości, można go rozsunąć, oferując dodatkową przestrzeń. To praktyczne rozwiązanie sprawia, że możemy zakupić dużo większy stół, niż jesteśmy w stanie ustawić na co dzień w pomieszczeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem stołów do jadalni w atrakcyjnych cenach! Oferujemy również wysokiej jakości: krzesła do jadalni,kredensy ibarki!