Barki na meblowy24.pl

Barki
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Komoda z brakiem Kora KK5
  Już od 738,00 zł
 2. Komoda z brakiem Kora KK6
  Już od 1 137,00 zł
 3. Komoda z brakiem Kora KK6P
  Już od 1 114,00 zł
 4. Komoda z brakiem Kora KK7
  Już od 1 263,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Barek domowy to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego mieszkania. Domownicy przechowują w nim naczynia, takie jak szklanki i kieliszki oraz butelki z różnego rodzaju alkoholem.

Barki alkoholowe – jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać najlepszy barek na wino i inne alkohole? Producenci obecnie oferują szeroki wybór modeli, które znacznie różnią się między sobą wyglądem, materiałem, z jakiego zostały wykonane, wielkością, funkcjonalnością i ceną. Barek z alkoholem należy dobrać tak, by w jak największym stopniu spełniał on potrzeby użytkownika. Warto zastanowić się przykładowo, czy lepszy będzie barek stojący czy barek na kółkach. Pierwszy rodzaj barku jest zazwyczaj większy, dzięki czemu można w nim przechowywać większą ilość naczyń i alkoholu. Z kolei mniejsze i lżejsze barki na kółkach są idealnym rozwiązaniem, jeśli domownicy cenią sobie przede wszystkim wygodę - dzięki mobilności barku szybko i łatwo mogą go przestawiać.

Nowoczesne barki na alkohol

Barek do kuchni czy barek do jadalni to funkcjonalny mebel, który przyda się w każdym mieszkaniu. Jednak nowoczesne barki na alkohol są nie tylko praktyczne - mogą one być również świetną ozdobą każdego wnętrza. Nowoczesne meble wyróżniają się bowiem oryginalnym, przyciągającym uwagę designem. Nietypowe wzornictwo i niecodzienna forma barku sprawią, że pomieszczenie, w którym się znajduje nabierze niepowtarzalnego charakteru, a goście z pewnością zauważą ten element wyposażenia.