Barki na meblowy24.pl

Kupuj wg
Opcje zakupów
Cena
 - 
Szerokość
cm  - cm
Wysokość
cm  - cm
Głębokość
cm  - cm
Kolor
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Komoda z brakiem Kora KK5Komoda z brakiem Kora KK5
  Komoda z brakiem Kora KK5
  Już od 738,00 zł
 2. Komoda John 03Komoda John 03
  Komoda John 03
  730,00 zł
 3. Komoda Kashmir KSMK43Komoda Kashmir KSMK43
  Komoda Kashmir KSMK43
  1 499,00 zł
 4. Komoda Country 48Komoda Country 48
  Komoda Country 48
  1 940,00 zł
 5. Komoda z barkiem COZY 15Komoda z barkiem COZY 15
  Komoda z barkiem COZY 15
  2 919,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Barki to popularne, praktyczne meble, używane w różnych formach w prawie każdym salonie. Można w nich bezpiecznie przechowywać kieliszki i szklanki na wyjątkowe okazje, jak i różnego rodzaju alkohole. Jak wybrać odpowiedni barek do mieszkania?

Barek w salonie – praktyczny i dekoracyjny element wystroju

Barki to elementy wyposażenia mieszkania, które pełnią rolę zarówno funkcjonalną – miejsce przechowywania, jak i dekoracyjną – wiele różnych wzorów. Nawet niewielki barek może nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Na rynku są dostępne różne rodzaje barków - zarówno większe, stabilne meble, jak i małych rozmiarów, mobilne barki na kółkach. Są modele drewniane, szkalne lub z innych materiałów meblowych, dzięki czemu łatwiej dobrać  pojedynczy mebel do pozostałych w danym pomieszczeniu. Można znaleźć barki bardziej stylowe, klasyczne, ale także nowoczesne w kształcie, kolorze i rozwiązaniach technicznych. Dobierz barek do wnętrza jakie posiadasz – jako element wtapiający się w wystrój lub na zasadzie kontrastu ożywiającego wnętrze.

Barek wolnostojący

Wolnostojące barki to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wyeksponować ten mebel w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Tego typu modele mogą mieć większe lub mniejsze gabaryty - dzięki szerokiemu wyborowi każdy może dobrać mebel, który w pełni będzie pasować do mieszkania, jak i będzie spełniać wymagania domowników. W ofercie producentów znajdują się również barki na kółkach - wybierają je osoby, którym zależy przede wszystkim na możliwości szybkiego i łatwego zmieniania położenia barku.

Meble z barkiem

Można również zdecydować się na meble z wbudowanym barkiem, które mogą łączyć w sobie przykładowo komodę i barek. Tego typu rozwiązanie jest idealne dla osób, które lubią spójność w wystroju mieszkania i nie chcą tracić czasu na dobieranie pojedynczych mebli do pomieszczenia. Meble z barkiem są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Producenci oferują zarówno bardziej klasyczne, ponadczasowe modele, jak i nowoczesne, wyróżniające się oryginalnym designem.