Stolik okolicznościowy SAORI ST

Tylko 100 pozostał
SKU
S28-ST-CRE
Termin realizacji
Szerokość: 106 cm
Wysokość:53 cm
Głębokość 64 cm
GAŁA
669,00 zł
Najniższa cena z ostanich 30 dni: 669,00 zł

Poznaj stolik okolicznościowy SAORI ST do salonu, który łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Wyposażony w system bezuchwytowy, otwieranie za pomocą systemu "push to open", ten dwustronny stolik oferuje nie tylko wygodę użytkowania, ale także elegancki wygląd.

Wyposażony w 2 praktyczne szafki do przechowywania, stolik SAORI ST umożliwia uporządkowane trzymanie różnych przedmiotów, od książek po drobne akcesoria. Dodatkowo, 2 małe szuflady na drobiazgi są idealne do przechowywania mniejszych przedmiotów, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Wysokie drewniane nóżki nie tylko nadają stolikowi lekkości i elegancji, ale także ułatwiają dostęp robotom odkurzającym, co jest szczególnie ważne w utrzymaniu porządku i czystości w salonie. Materiał, z którego został wykonany stolik - płyta laminowana, odporna na uszkodzenia - gwarantuje długotrwałe użytkowanie i łatwość w utrzymaniu.

Stolik okolicznościowy SAORI ST to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie połączenie estetycznego designu z praktycznymi rozwiązaniami, tworząc przy tym przytulną i funkcjonalną przestrzeń w salonie.

Więcej informacji
GTIN5905370069402
Waga35 kg
DekorDąb Cremona
Kolorjasny brąz
Stylskandynawski
Materiał uchwytuBrak, system PUSH TO OPEN
Prowadnice szufladKulkowe
Sposób wykończeniaStruktura
Pokójsalon
Ilość półek1
Stan produktuSamodzielny montaż
Ilość drzwi2
Ilość szuflad2
KolekcjaLARS
Gwarancja2 lata
Szerokość106 cm
Wysokość53 cm
Głębokość64 cm

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty –sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

    Sprawdź!

MAREK ROSIAK P.P.H.U. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.
jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów
kredytu na zakup towarów i usług.

Transport własny

Sklep  dokłada wszelkich starań, aby zamówienie było realizowane z należytym, profesjonalnym podejściem od momentu złożenia zamówienia do jego dostarczenia. Jednym z ważniejszych elementów jest ostrożny przewóz mebli, aby dostarczony towar nie zawierał uszkodzeń mechanicznych.

W związku z tym, zdecydowaliśmy się na własny transport. Dzięki temu zyskaliśmy:

  • Rzetelne podejście do klientów przez naszych kierowców
  • Niezależność
  • Zminimalizowaną liczbę uszkodzeń mechanicznych powstałych w transporcie
  • Dokładne informacje o dniu i godzinie dostawy.

Kupując w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że zamówiony towar dojedzie cały, a kierowca będzie ...więcej