Wieszaki na meblowy24.pl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Wieszak Prowansja WPWieszak Prowansja WP
  Wieszak Prowansja WP
  Już od 390,00 zł
 2. Panel ubraniowy Lucca 09Panel ubraniowy Lucca 09
  Panel ubraniowy Lucca 09
  150,00 zł
 3. Panel ubraniowy COLIN CN11Panel ubraniowy COLIN CN11
  Panel ubraniowy COLIN CN11
  309,00 zł
 4. Panel ubraniowy Quant QG-07Panel ubraniowy Quant QG-07
  Panel ubraniowy Quant QG-07
  299,00 zł
 5. Panel ubraniowy BOSS BS-13Panel ubraniowy BOSS BS-13
  Panel ubraniowy BOSS BS-13
  349,00 zł
 6. Panel ubraniowy NEWADA NW17Panel ubraniowy NEWADA NW17
  Panel ubraniowy NEWADA NW17
  265,00 zł
 7. Panel ubraniowy LARONA 89Panel ubraniowy LARONA 89
  Panel ubraniowy LARONA 89
  Już od 359,00 zł
 8. Panel ubraniowy LARONA 03Panel ubraniowy LARONA 03
  Panel ubraniowy LARONA 03
  Już od 265,00 zł
 9. Panel ubraniowy TOLEDO 89Panel ubraniowy TOLEDO 89
  Panel ubraniowy TOLEDO 89
  419,00 zł
 10. Panel ubraniowy TOLEDO 89Panel ubraniowy TOLEDO 89
  Panel ubraniowy TOLEDO 89
  419,00 zł
 11. Panel ubraniowy TOLEDO 89Panel ubraniowy TOLEDO 89
  Panel ubraniowy TOLEDO 89
  Już od 419,00 zł
 12. Panel ubraniowy EVORA 89Panel ubraniowy EVORA 89
  Panel ubraniowy EVORA 89
  Już od 399,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Wieszaki stojące i ścienne na ubrania do przedpokoju

Przedpokój jest pomieszczeniem, w którym potrzebna jest bardzo dobra organizacja. Pomóc w tym mogą wieszaki na ubrania, które oprócz podstawowych funkcji pełnią również rolę dekoracyjną. Wieszak stojący czy też wiszący jest elementem wyposażenia, który dobrze dobrany będzie prawdziwą ozdobą i stworzy niepowtarzalny klimat. W sklepie Meblowy24 można zakupić wieszak na kurtki, wieszak stojący na ubrania oraz wieszak ścienny w przeróżnych wzorach, oraz ciekawej kolorystyce.

Praktyczne wieszaki ścienne

Wieszaki do przedpokoju przydają się praktycznie zawsze, bez względu na porę roku. Doskonale pasują do biura, domu czy też mieszkania. Funkcjonalność tego mebla jest również zaskakująca. Bez trudu można powiesić kurtki, bluzy czy też parasole lub czapki nie zagracając przy tym przestrzeni w przedpokoju.

Oferowane w sklepie Meblowy24 wieszaki charakteryzują się różnorodną stylistyką i formą. Są to również wyroby bardzo wysokiej jakości, które posłużą przez wiele lat szczęśliwemu nabywcy. Duży wybór wieszaków stojących na ubrania lub wiszących sprawia, że każdy klient zakupi model zgodny z indywidualnymi preferencjami oraz potrzebami. Ci klienci, którzy lubią klasyczne rozwiązania, powinni wybierać pośród modeli drewnianych o prostym wzornictwie. Natomiast dla bardziej odważnych stworzono kolekcję wieszaków w kształcie panelu ubraniowego, czy też wieszaka ze skrzynią na buty w białym kolorze bądź ciemnych brązach.

Jaki wieszak wybrać?

Decyzja o tym, jaki wybrać wieszak do przedpokoju nie jest prosta. Może to być pojedynczy wieszak stojący, wieszak wiszący, wieszak panelowy czy też wieszak ze skrzynią na buty wybór oczywiście zależy od indywidualnych potrzeb, niemniej jednak warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Wieszaki wiszące, czy też panelowe mocowane do ściany to wybór na długie lata. Zajmują niewiele miejsca w przedpokoju niemniej jednak ciężko zmienić ich położenie. Warto więc na początku dokładnie rozważyć miejsce ich powieszenia. Natomiast wieszaki ze skrzynią mogą być modelami wolnostojącymi, dzięki czemu z łatwością można zmienić ich położenie w przedpokoju. Wystarczy go tylko przesunąć. Modele wieszaków stojących na ubrania z szafką na buty to również doskonały wybór w celu uporządkowania obuwia znajdującego się w przedpokoju.

Bogata gama różnych wieszaków ściennych ułatwia aranżację przedpokoju i sprawi, że nabierze on niepowtarzalnego wyglądu.