Przedpokoje na meblowy24.pl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Garderoba Hud HUDD02LGarderoba Hud HUDD02L
  Garderoba Hud HUDD02L
  1 299,00 zł
 2. Przedpokój Lothal CHQD01Przedpokój Lothal CHQD01
  Przedpokój Lothal CHQD01
  399,00 zł
 3. Garderoba Primo PG110Garderoba Primo PG110
  Garderoba Primo PG110
  709,00 zł
 4. Garderoba StellaGarderoba Stella
  Garderoba Stella
  769,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Zestawy mebli do przedpokoju to jak wiadomo niezbędny element, którego zadaniem jest uporządkowanie naszych wierzchnich ubrań. Co więcej, przedpokój to pomieszczenie, które widzimy jako pierwsze, wchodząc do domu czy też mieszkania. Z tego względu tak bardzo ważna jest ładna i praktyczna aranżacja tej przestrzeni. Jest to jednak trudna przestrzeń do umeblowania, bo zazwyczaj jest ciasna i ciemna. Z tego względu warto zastosować nowoczesne meble do przedpokoju, jakie można zakupić w sklepie Meblowy.pl. Ich prostota, a zarazem funkcjonalność sprawiają, że z łatwością uporządkujemy nasze, jak również i gości ubrania.

Nowoczesne meble do przedpokoju z siedziskiem

Szczęśliwi posiadacze większych przedpokojów albo takich z wnęką w ścianie mogą sobie pozwolić na zakup nowoczesnych mebli do przedpokoju z siedziskiem. Dodatkowe miejsce do siedzenia znacznie poprawia komfort ubierania butów czy też ich pastowania lub czyszczenia. Szczególnie ten element ma duże znaczenie dla osób starszych, które nie mogą już się zginać i szybko się męczą, a na takim siedzisku mogą komfortowo sobie usiąść i odpocząć, a następnie pomału się ubrać. Jednym z modeli posiadających takie udogodnienie jest CLARO. Wspomniany zestaw posiada szafę ubraniową, w której sprytnie ukryte jest wysuwane siedzisko. Na drzwiach szafy mamy lustro co podczas ubierania się do pracy czy szkoły znacznie ułatwia dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Pomysł na nowoczesne meble do przedpokoju

Trzeba jednak przyznać, że pośród wielu propozycji mebli do przedpokoju ciężko wybrać te właściwe. Podstawową zasadą jednak jest dokładne zmierzenie dostępnej przestrzeni i dopiero na tej podstawie dobieranie mebli.

Znając już dokładne wymiary, możemy przystąpić do wybrania określonego modelu. Zazwyczaj są to meble modułowe, czyli takie, które możemy ustawić w dowolny sposób. Trochę rzadziej można spotkać tak zwane meblościanki, czyli gotowy zestaw poszczególnych modułów połączonych w jedną całość.

Meble do przedpokoju powinny posiadać szafę na ubrania, szafkę na buty oraz pantofle, a także lustro oraz wolne wieszaki na odzież dla gości. Bardzo często można też spotkać dodatkową wiszącą półkę na czapki, szaliki oraz inne elementy garderoby.

Pamiętajmy jednak, że do ciemnego przedpokoju warto wybierać jasne meble najlepiej białe czy dąb sonoma. Do pomieszczeń dobrze doświetlonych można śmiało stawiać na ciemniejsze kolory, które mogą dodać uroku naszemu przedpokojowi.