Witryny

Witryny
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Witryna SKY SWT70
  Już od 625,00 zł
 2. Witryna Soho S-1
  Już od 759,00 zł
 3. Witryna Soho S-6
  Już od 1 009,00 zł
 4. Witryna wisząca Soho S-2
  Już od 365,00 zł
 5. Komoda Lotta 2DS4S
  Już od 989,00 zł
 6. Witryna Vigo
  Już od 459,00 zł
 7. Witryna Nordi NWT53
  Już od 755,00 zł
 8. Witryna Nordi NWT90
  Już od 759,00 zł
 9. Witryna Buffalo 12
  Już od 1 409,00 zł
 10. Witryna Buffalo 42
  Już od 1 279,00 zł
 11. Witryna Toledo 05
  Już od 1 044,00 zł
 12. Witryna Toledo 42
  Już od 1 339,00 zł
 13. Witryna wisząca Toledo 07
  Już od 859,00 zł
 14. Witryna Larona 05
  Już od 949,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Witryny do salonu

Nowoczesne witryny do salonu, to praktyczne, a zarazem funkcjonalne meble. Ich elegancki wygląd oraz przeszklenia pozwalają wyeksponować różnorodne przedmioty, które bardzo cenimy. Co więcej, witryna ochrania przed zakurzeniem różnorodne pamiątki oraz zastawę stołową. Ich liczne walory estetyczne i funkcjonalne sprawią, że są to meble bardzo pożądane w wielu aranżacjach wnętrz. Biorąc to pod uwagę, w salonach Meblowy24 można nabyć liczne ekskluzywne witryny do salonu, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Witryna szklana do salonu – elegancja i funkcjonalność

Klasyczne modele witryn, jakie dostępne są w naszym sklepie, nawiązują do dobrze nam znanych masywnych mebli, jakie pamiętamy z dawnych lat. Witryny szklane do salonu w takim wybarwieniu jak dąb sonoma, orzech, mahoń czy też sosna, o masywnej konstrukcji są kwintesencją stylu oraz dobrego gustu. Natomiast nowoczesne witryny do salonu, wyróżniają się bardzo oryginalnym designem. Dzięki temu pomieszczenie, jakim jest pokój dzienny, nabiera szykownego akcentu i wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Z nowoczesnych modeli warto wyróżnić białe modele witryn nowoczesnych, które to pasują zarówno do stylu skandynawskiego, jak również i boho oraz nowoczesnego. Biel to uniwersalny kolor, przez co bez trudu dobierzemy do naszej witryny inne doskonale pasujące meble.

Meblowy24 oferuje swoim klientom także witryny szklane do salonu posiadające oświetlenie LED. Gustowne podświetlenie sprawia, że każdy bez trudu zauważy nową witrynę w pomieszczeniu. Podświetlane mogą być zarówno szklane półki, jak również i gzymsy oraz fronty. LED dodatkowo wspaniale eksponuje zawartość witryny, czyli wszelkiego rodzaju pamiątki oraz porcelanę i zastawę stołową.

Naszym klientom oferujemy także witryny wiszące, które ułatwiają sprzątanie pod nimi kurzu, co więcej są to modele, które można zawiesić na ścianie niesymetrycznie, a to z kolei wygląda bardzo nowocześnie.

Witryna narożna do salonu na książki

Wiele osób marzy o tym, aby posiadać w swoim domu biblioteczkę. Do takich właśnie klientów skierowana jest oferta narożnych witryn. Te pakowne meble nie zajmują wiele miejsca, ale są za to bardzo pojemne i eleganckie. Doskonale eksponują książki, jakie na niej ustawimy.

Dobrze dobrana witryna na książki będzie odgrywała rolę wspaniałej biblioteczki. W ten sposób wyeksponowane książki sprawią, że będziemy mogli mieć je zawsze pod ręką. Co więcej, uchronimy je przed zakurzeniem i zabrudzeniem.

Pamiętajmy, aby w trakcie aranżowania wnętrza witryny nie wprowadzać chaosu oraz przeciążenia. Przedmioty, jakie chcemy ustawić w witrynie, powinny być dobierane z dbałością o estetykę i kolorystykę. Nie możemy postawić sobie na przypadkowość. Dobrze „wypełniona” witryna będzie zamykać aranżację salonu i sprawi, że każdy gość będzie zachwycony naszym gustem i wyczuciem estetyki.

Zapraszamy do zakupu witryn do salonu w atrakcyjnych cenach i różnorodnych stylach. Szeroki asortyment powinien zadowolić każdego klienta!