Stoliki i ławy na meblowy24.pl

Stoliki i ławy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Stolik Lotta 60
  Już od 279,00 zł
 2. Stolik Lotta 110
  Już od 359,00 zł
 3. Stolik okolicznościowy Nordi NL107
  Już od 505,00 zł
 4. Stolik okolicznościowy Bota 97
  Już od 629,00 zł
 5. Stolik okolicznośćiowy Buffalo 99
  Już od 699,00 zł
 6. Stolik okolicznościowy Toledo 99
  Już od 825,00 zł
 7. Stolik okolicznoąściowy Apetito 18
  Już od 217,00 zł
 8. Stolik okolicznościowy Baros 99
  Już od 355,00 zł
 9. Stolik okolicznościowy Amber 99
  Już od 359,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Nowe znaczenie właściwej aranżacji wnętrz

Stylowo, funkcjonalnie i wygodnie. Tak powinny być urządzone nasze domy i mieszkania. Na szczęście odeszły już w niepamięć czasy, gdy z niewyobrażalnym trudem udawało nam się zdobyć jednakowe u wszystkich, mało atrakcyjne zestawy mebli, na które musieliśmy patrzeć przez dziesiątki lat. Obecnie niemal od ręki możemy zakupić dowolną ilość, wszelkiego rodzaju mebli, które zostaną nam dostarczone pod same drzwi! Jak więc odnaleźć się w tym natłoku ofert?

Mały stoliczek do pokoju czy ława do salonu?

Jak spośród dostępnych na naszej stronie, niemal 200 modeli wybrać ten najlepszy dla siebie? Warto na wstępie zadać sobie pytanie jakich funkcji oczekujemy od wybieranego mebla, gdzie chcemy go ustawić i ile przestrzeni mamy na jego zagospodarowanie. Ładny stolik kawowy nie musi pełnić wyłącznie funkcji estetycznych. Podobnie jak ławy pokojowe doskonale sprawdza się jako miejsce do odłożenia aromatycznej kawy i herbaty czy wszelkich innych trunków, domowych wypieków i słonych przekąsek, czytanej właśnie książki, gazety lub pilota do telewizora. Stolik do salonu jest też prawdziwym niezbędnikiem wszystkich miłośników planszówek, pokera i tego typu rozrywek w gronie przyjaciół i rodziny.

W temacie gier i zabaw, chyba w każdym domu, gdzie są dzieci, przydają się funkcjonalne stoliczki do pokoju. Idealnie dopasowane wysokością do wzrostu, stanowią ergonomiczne miejsce do rozwijania kreatywności, atrakcyjnych zabaw i zdobywania nowych umiejętności samodzielnego jedzenia, pisania, układania klocków i malowania, Przykładem takich właśnie, dedykowanych dzieciom stolików są modele EVADO i BEST.

Bogata oferta różnorodnych stolików do pokoju

Niezależnie od tego czy w Twoim mieszkaniu rządzi tradycja czy urządziłeś je ultranowocześnie. Poniżej znajdziesz pasującego do każdego stylu, solidne i oryginalne stoliki do pokoju. Klasyczne jak modele VIVIEN, ROYAL i FORREST, skandynawska SONIA, VISBY i SCANDIC oraz ponad 100 modeli nowoczesnych stolików i ław do pokoju, wśród których znajdziecie niepowtarzalne i perfekcyjnie wykonane stoliki o niemal dowolnym kształcie i kolorze.