Szafy na meblowy24.pl

Szafy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Szafa ubraniowa Nico 01
  Już od 589,00 zł
 2. Szafa ubraniowa narożna Nico 02
  Już od 799,00 zł
 3. Szafa ubraniowa Nico 03
  Już od 839,00 zł
 4. Szafa z półkami Nico 05
  Już od 400,00 zł
 5. Szafa ubraniowa Apetito 1
  Już od 727,00 zł
 6. Szafa ubraniowa narożna Apetito 2
  Już od 979,00 zł
 7. Szafa z półkami Apetito 2
  Już od 811,00 zł
 8. Szafa ubraniowa Apetito 19
  Już od 1 056,00 zł
 9. Szafa ubraniowa Trafiko 1
  Już od 725,00 zł
 10. Szafa ubraniowa narożna Trafiko 2
  Już od 892,00 zł
 11. Regal Trafiko 3
  Już od 883,00 zł
 12. Regal Trafiko 4
  Już od 551,00 zł
 13. Szafa z półkami Trafiko 5
  Już od 461,00 zł
 14. Szafa ubraniowa Trafiko 14
  Już od 1 001,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Szafy dziecięce to jeden z najważniejszych elementów aranżacyjnych pokoju najmłodszych domowników. Dzięki nim w dziecięcych czterech kątach zachować można porządek, gdyż szafa do pokoju dziecięcego jest miejscem przechowywania zarówno ubrań, jak i zabawek czy innych ważnych dla maluchów drobiazgów. Odpowiednia budowa i wyposażenie wewnętrzne tego mebla sprawią, że będzie on idealnie spełniał swoje zadanie, „rósł” razem z dzieckiem i służył mu przez długie lata, począwszy od przechowywania pieluch na zmianę, po kolekcjonowanie plakatów idoli. W ofercie sklepu meblowy24.pl odnajdą Państwo zarówno szafy do pokoju dziecięcego, jak i szafy do pokoju młodzieżowego,które spełniają wymogi bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz estetyki.

Szafy na ubrania dla dzieci, które rosną razem z najmłodszymi domownikami

Dostępne w naszym sklepie szafy do pokoju dziecięcego mają uniwersalny design, dzięki czemu spełniają „rosnące potrzeby” najmłodszych domowników, nadając się idealnie zarówno do pokoju niemowlaka, jak i nastolatka. Tak samo praktyczne jest wnętrze oferowanych przez nas szaf, bowiem dodatkowe półki, które można zamontować, pozwalają dziecku kolekcjonować swoje skarby, dając mu przestrzeń na własne, ważne dla niego drobiazgi.

Bezpieczne szafy dziecięce

Oprócz funkcjonalności, kolejną cechą, którą powinna charakteryzować się szafa na ubrania dla dziecijest bezpieczeństwo. Z tego względu oferowane przez nas szafy mają solidną i mocną konstrukcję, nadając się do przymocowania do ściany, dzięki czemu dorośli mają pewność, że mebel nie przewróci się na dziecko w wyniku różnorodnych, czasem niebezpiecznych zabaw. Co więcej większość dostępnych u nas szaf, to modele otwierane, wyposażone dodatkowo w mechanizm spowalniający zamykanie. Takie rozwiązania są podyktowane troską o łatwość obsługi i bezpieczeństwo najmłodszych, bowiem szafa do pokoju dziecięcego z otwieranymi drzwiami jest łatwiejsza w obsłudze i w odróżnieniu od szaf przesuwnych, nie stanowi zagrożenia przytrzaśnięcia dłoni czy ręki. Oczywiście nasze szafy dziecięce można dodatkowo wyposażyć w blokadę, która uniemożliwia maluchowi otwarcie mebla. Biorąc pod uwagę energiczne zabawy kilkulatków, warto dla najmłodszych pociech wybrać modele bez lustra, które również posiadamy w naszej ofercie. Nie jest bowiem tajemnicą, że zbite lustro stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale także życia dziecka.

Szafa do pokoju dziecięcego, która zachwyca estetyką

Jeżeli wybrany przez Ciebie model spełnia kryteria funkcjonalności i bezpieczeństwa, warto jeszcze wziąć pod uwagę estetykę i design tego mebla. Najlepiej decydować się na modele, które będą pięknie współgrać z kolorem ścian, dając efekt ładu, harmonii, „pasowania do siebie” elementów wystroju wnętrza. Na ten element powinno się zwracać uwagę wybierając zarówno szafy dziecięce, jak i szafy młodzieżowe.

Szeroki asortyment sklepu meblowy24.pl pozwoli Państwu bez problemów wybrać model, który spełni wszystkie opisywane wymogi, a pociechom zapewni użyteczność na lata. Zapraszamy do zakupów!