Biurka na meblowy24.pl

Biurka
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Biurko Nico 10
  Już od 309,00 zł
 2. Biurko z szafką Nico 11
  Już od 529,00 zł
 3. Biurko Milla
  Już od 1 445,00 zł
 4. Biurko Kammy 03
  Już od 915,00 zł
 5. Biurko Apetito 9
  Już od 390,00 zł
 6. Biurko Trafiko 9
  Już od 263,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Biurka dla dzieci to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Służą do nauki, odrabiania lekcji, ale i do rozrywki - na przykład grania w gry komputerowe. Jak wybrać biurko dla dzieci?

Biurko dziecięce - czym powinno się charakteryzować

Odpowiednio dobrane biurko dziecięce, które będzie służyć do nauki, powinno się charakteryzować kilkoma rzeczami. Po pierwsze, powinno być ono dobrane do wzrostu użytkownika - zbyt niski lub za wysoki mebel sprawi, że dziecko będzie się męczyć, dodatkowo może wpłynąć na nieprawidłową postawę. Jeśli rodzice chcą kupić biurko, które posłuży dziecku przez wiele lat, mogą zdecydować się na mebel, który posiada opcję regulacji wysokości blatu. Dzięki temu wraz z dorastaniem nie będzie potrzebna wymiana mebla.

Rodzice mogą wybrać uniwersalny model, który posłuży zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Są też dostępne biurka dedykowane dla dziewczyn lub chłopców. Różnią się one przede wszystkim kolorem, często na blatach są również nadrukowane ulubione postaci z bajek, sportowcy czy inni idole dziecięcy. 

Biurko gamingowe – jak wybrać?

Granie w gry komputerowe to popularna rozrywka wśród dzieci i młodzieży. Gracze potrafią spędzić przed komputerem wiele godzin, dlatego ważne jest, żeby biurko do gry było wygodne i komfortowe. Biurko dla gracza powinno charakteryzować się przede wszystkim trwałością i wytrzymałością. Dlatego przy zakupie należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany mebel.

Nowoczesne biurka gamingowe powinny mieć duże blaty, żeby pomieścić cały sprzęt komputerowy – monitor, myszkę, konsolę, głośniki i inne podstawowe akcesoria używane przez graczy. Istotne jest również to, żeby biurko miało specjalne otwory na kable i przewody, pozwalające na ich uporządkowanie.