Nadstawki

Nadstawki

Ergonomiczna aranżacja wnętrza, wbrew pozorom, wcale nie należy do łatwych zadań. Zawsze może zdarzyć się sytuacja, gdy kupiona przez nas szafa lub komoda nie jest w stanie pomieścić wszystkiego, co zaplanowaliśmy. A co z pustą ścianą nad łóżkiem lub biurkiem? Taka niegospodarność wolnego miejsca może się na nas w przyszłości zemścić. Na szczęście i na to mamy praktyczne i niedrogie rozwiązanie. Nadstawka na szafę, biurko czy komodę zmienią Twoje wnętrze w funkcjonalną przestrzeń bez konieczności rezygnowania z wolnego metrażu użytkowego.

Nadstawka nad biurko lekarstwem na deficyt wolnego miejsca

Wolna, niezagospodarowana przestrzeń nie musi wcale zbierać kurzu ani straszyć domowników oraz gości. Można wykorzystać sprytne rozwiązanie, stawiając na wygodę, większe możliwości oraz optymalne wykorzystanie każdego centymetra wolnego miejsca. Nadstawki na biurko czy łóżko w prosty i szybki sposób zwiększą przestrzeń do przechowywania, zachowując przy tym estetyczny i nowoczesny design całej aranżacji. Nadstawka na szafę doskonale spełni swoją rolę zarówno w sypialni czy garderobie, jak i w pokoju dziennym, gabinecie, korytarzu i w każdym innym pomieszczeniu mieszkalnym, w którym widoczny jest przestrzenny deficyt użytkowy.

Nadstawki meblowe dla całego domu

Mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych wzorów, kształtów i kolorów nadstawek, które zmienią oblicze Twojego domu. Nadstawki na biurka – idealne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży, a także dla zapracowanych dorosłych, tonących w górach papierów i organizerów. Nadstawka nad łóżko pomieści wszystkie przeczytane i te nadal czekające na swoją kolej książki, a nadstawka na komodę z kolei będzie funkcjonalnym rozszerzeniem możliwości samodzielnej komody, zapewniając jeszcze więcej miejsca do przechowywania niezbędnych domowych akcesoriów.

Rozwiąż problem braku miejsca do przechowywania! Zajrzyj do oferty Meblowy24.pl!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Nadstawka narożna Kora KNN1
    Już od 594,00 zł
  2. Nadstawka Kora KN4
    Już od 777,00 zł
  3. Nadstawka Kora KN5
    Już od 866,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 26

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący