Nadstawki

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Nadstawka CONCEPT PRO CP-09 do półkotapczanu poziomego CP-04
  Już od 575,10 zł
 2. Nadstawka CONCEPT PRO CP-10 do półkotapczanu poziomego CP-05
  Już od 800,10 zł
 3. Nadstawka CONCEPT PRO CP-11 do półkotapczanu poziomego CP-06
  Już od 1 115,10 zł
 4. Nadstawka narożna Kora KNN1
  Już od 594,00 zł
 5. Nadstawka Kora KN4
  Już od 777,00 zł
 6. Nadstawka Kora KN5
  Już od 866,00 zł
 7. Nadstawka Prowansja W2D
  Już od 745,00 zł
 8. Nadstawka Smart SRN-1
  Już od 375,00 zł
 9. Nadstawka Smart SRN-2
  Już od 305,00 zł
 10. Nadstawka Smart SRN-3
  Już od 240,00 zł
 11. Nadstawka Smart SRN-4
  Już od 260,00 zł
 12. Nadstawka Smart SRN-5
  Już od 175,00 zł
 13. Nadstawka na półkotapczan poziomy Index 21
  Już od 899,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Nadstawki

Ergonomiczna aranżacja wnętrza, wbrew pozorom, wcale nie należy do łatwych zadań. Zawsze może zdarzyć się sytuacja, gdy kupiona przez nas szafa lub komoda nie jest w stanie pomieścić wszystkiego, co zaplanowaliśmy. A co z pustą ścianą nad łóżkiem lub biurkiem? Taka niegospodarność wolnego miejsca może się na nas w przyszłości zemścić. Na szczęście i na to mamy praktyczne i niedrogie rozwiązanie. Nadstawka na szafę, biurko czy komodę zmienią Twoje wnętrze w funkcjonalną przestrzeń bez konieczności rezygnowania z wolnego metrażu użytkowego.

Nadstawka nad biurko lekarstwem na deficyt wolnego miejsca

Wolna, niezagospodarowana przestrzeń nie musi wcale zbierać kurzu ani straszyć domowników oraz gości. Można wykorzystać sprytne rozwiązanie, stawiając na wygodę, większe możliwości oraz optymalne wykorzystanie każdego centymetra wolnego miejsca. Nadstawki na biurko czy łóżko w prosty i szybki sposób zwiększą przestrzeń do przechowywania, zachowując przy tym estetyczny i nowoczesny design całej aranżacji. Nadstawka na szafę doskonale spełni swoją rolę zarówno w sypialni czy garderobie, jak i w pokoju dziennym, gabinecie, korytarzu i w każdym innym pomieszczeniu mieszkalnym, w którym widoczny jest przestrzenny deficyt użytkowy.

Nadstawki meblowe dla całego domu

Mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych wzorów, kształtów i kolorów nadstawek, które zmienią oblicze Twojego domu. Nadstawki na biurka – idealne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży, a także dla zapracowanych dorosłych, tonących w górach papierów i organizerów. Nadstawka nad łóżko pomieści wszystkie przeczytane i te nadal czekające na swoją kolej książki, a nadstawka na komodę z kolei będzie funkcjonalnym rozszerzeniem możliwości samodzielnej komody, zapewniając jeszcze więcej miejsca do przechowywania niezbędnych domowych akcesoriów.

Rozwiąż problem braku miejsca do przechowywania! Zajrzyj do oferty Meblowy24.pl!