Pufy na meblowy24.pl

Pufy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
  1. Pufa zwykła - Skóra naturalnaPufa zwykła - Skóra naturalna
    Pufa zwykła - Skóra naturalna
    510,00 zł
  2. Deluxe - PufaDeluxe - Pufa
    Deluxe - Pufa
    723,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Pufa tapicerowana ze schowkiem

Poszukując mebli tapicerowanych, z pewnością natrafimy na pufy. Jest to specyficzny rodzaj mebli, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Najczęściej wybierane są modele takie jak pufa tapicerowana ze schowkiem. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdyż umożliwia przechowywanie przeróżnych przedmiotów, które nie powinny znajdować się na widoku. Sprytnie ukryty schowek jest praktycznie niewidoczny, a sama pufa jest wciąż wygodna, pomimo że pod siedziskiem mamy pustą przestrzeń.

Pufa tapicerowana okrągła lub kwadratowa – czyli co się komu podoba

Pufy występują w przeróżnych kształtach, kolorach, a także wykończeniach. Najbardziej popularne są pufy okrągłe, ale możemy także nabyć modele prostokątne oraz kwadratowe, wolnostojące, bądź na niewielkich nóżkach. Możliwości jest wiele. Te modele, które posiadają wspomniane nóżki, mogą być wykończone w drewnie, metalu czy też tworzywie sztucznym. Natomiast modele stojące bezpośrednio na ziemi, posiadają głębszy schowek, przez co są praktyczniejsze. Możliwości jest bardzo dużo i tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Pufa ozdobna – co to jest?

Jak można zauważyć, pufy nie pełnią jedynie roli mebla do siedzenia, ani również do przechowywania przeróżnych przedmiotów. Pełnią także funkcję mebla dekoracyjnego jak na przykład pufa tapicerowana pikowana. Jej gustowny kształt, pięknie pikowana tapicerka oraz wysokiej jakości materiał w ciekawej kolorystyce mogą rozweselić nawet najbardziej monotonny pokój. Są to bardzo oryginalne meble wypoczynkowe, które z łatwością dopasujemy do salonu, pokoju dla dziecka czy też przedpokoju. Ich niewielki rozmiar sprawia, że nie zajmują dużo miejsca. Jednak podczas przyjmowania wielu gości mogą okazać się nieocenionym miejscem do siedzenia.

Warto również wspomnieć o tym, że występują pufy z oparciem, jak również bez, co daje nam szerokie spektrum możliwości wyboru dowolnego modelu. Możemy je wybrać do stolika w salonie bądź jako podnóżek do wygodnego fotela.