Lustra

Lustra
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Lustra do przedpokoju

Wybór odpowiedniego lustra do przedpokoju to nie lada wyzwanie. Nie chcemy by nasz korytarz wyglądał jak garderoba, a lustro zostało zasłonięte prze stertę wiszących ubrań. Pomożemy Wam dobrać lustro oraz szafkę, tak by idealnie wkomponowały się w Wasze wymagania.

Szafka z lustrem do przedpokoju

Domy, a w szczególności mieszkania, projektowane są tak, by każdy centymetr posiadanego metrażu został wykorzystany. Dlatego też hol, przez który tylko przechodzi się w pośpiechu wychodząc lub wchodząc do mieszkania, jest zazwyczaj najmniejszą przestrzenią w całym domu. Aby w maksymalny sposób wykorzystać jej potencjał przejrzyjcie katalog mebli do przedpokoju w naszym internetowym sklepie meblowym.

Oto kilka naszych rad. Przedpokoje wąskie, a długie – radzimy zakupić wysokie lustro stojące, które możemy oprzeć o tę dłuższą ścianę. W ten sposób zapewnimy optyczne powiększenie naszej małej przestrzeni. Szafa z lustrem również jest genialnym rozwiązaniem. W tym wypadku lustro również powinno być możliwie  jak najwyższe, zaś szafa jak najmniej głęboka. W płytkich szafach ubrania można wieszać równolegle do rozsuwanych lub otwieranych drzwi. W nowym budownictwie często uwzględniane są wnęki na szafy. Do wypełnienia jej proponujemy komplet: szafa, komoda, szafką z wieszakiem oraz lustro. Całkowicie umeblujemy wolną przestrzeń wnęki kilkoma opcjami przechowywania ubrań. Hol o rozmiarze kwadratu oraz podłużna szafka z lustrem, to idealne połączenie. Jeśli zaś na ścianach wolicie wieszać obrazy – oferujemy lustra stojące. Postawione na wprost okna doda pomieszczeniu jasności oraz będzie odbijać ładny widok.