Lustra

Lustra

Lustra do przedpokoju

Wybór odpowiedniego lustra do przedpokoju to nie lada wyzwanie. Nie chcemy by nasz korytarz wyglądał jak garderoba, a lustro zostało zasłonięte prze stertę wiszących ubrań. Pomożemy Wam dobrać lustro oraz szafkę, tak by idealnie wkomponowały się w Wasze wymagania.

Szafka z lustrem do przedpokoju

Domy, a w szczególności mieszkania, projektowane są tak, by każdy centymetr posiadanego metrażu został wykorzystany. Dlatego też hol, przez który tylko przechodzi się w pośpiechu wychodząc lub wchodząc do mieszkania, jest zazwyczaj najmniejszą przestrzenią w całym domu. Aby w maksymalny sposób wykorzystać jej potencjał przejrzyjcie katalog mebli do przedpokoju w naszym internetowym sklepie meblowym.

Oto kilka naszych rad. Przedpokoje wąskie, a długie – radzimy zakupić wysokie lustro stojące, które możemy oprzeć o tę dłuższą ścianę. W ten sposób zapewnimy optyczne powiększenie naszej małej przestrzeni. Szafa z lustrem również jest genialnym rozwiązaniem. W tym wypadku lustro również powinno być możliwie  jak najwyższe, zaś szafa jak najmniej głęboka. W płytkich szafach ubrania można wieszać równolegle do rozsuwanych lub otwieranych drzwi. W nowym budownictwie często uwzględniane są wnęki na szafy. Do wypełnienia jej proponujemy komplet: szafa, komoda, szafką z wieszakiem oraz lustro. Całkowicie umeblujemy wolną przestrzeń wnęki kilkoma opcjami przechowywania ubrań. Hol o rozmiarze kwadratu oraz podłużna szafka z lustrem, to idealne połączenie. Jeśli zaś na ścianach wolicie wieszać obrazy – oferujemy lustra stojące. Postawione na wprost okna doda pomieszczeniu jasności oraz będzie odbijać ładny widok.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący