Kompletne zestawy

Kompletne zestawy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Garderoba Green
  Już od 629,00 zł
 2. Garderoba Luna
  Już od 389,00 zł
 3. Garderoba Monti
  Już od 369,00 zł
 4. Garderoba NELLY
  Już od 1 079,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Kompletne zestawy

Wchodząc do jakiegokolwiek domu czy mieszkania, pierwsze co widzisz przekraczając próg, to przedpokój. Wielu z ich właścicieli nie przywiązuje większej wagi do odpowiedniej aranżacji takiego wnętrza, a wystrojem przedpokoju rządzi najczęściej czysty przypadek. Nie popełniaj tego samego błędu!

Okiełznać chaos

Zestaw mebli do przedpokoju pozwoli Ci uporządkować otoczenie, zapanować nad nieestetycznym chaosem aranżacyjnym i najzwyklejszym bałaganem. Tutaj powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” ma również swoje praktyczne zastosowanie. Komplet do przedpokoju, jaki proponujemy, to spójny design, pozwalający uzyskać we wnętrzu zarówno funkcje przejściowej garderoby, jak i funkcjonalnego przedpokoju, łączącego wszystkie inne pomieszczenia użytkowe w mieszkaniu.

Praktyczny zestaw do przedpokoju ułatwi Ci życie pod względem utrzymania porządku w ubraniach, butach, parasolach i innych drobnych przedmiotach codziennego użytku. Piękny design, wysokogatunkowe drewno, wyjątkowa faktura i szeroka gama kolorów to wszystko czego trzeba dziś w Twoim przedpokoju!

W meblowy24.pl urządzimy Ci przedpokój na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich gości!

Zapraszamy!