Szafki na meblowy24.pl

Szafki
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Szafki do łazienki

Warto pamiętać, że wybór odpowiedniej szafki do łazienki pozwoli praktycznie i funkcjonalnie zagospodarować cenną przestrzeń. Jak wiadomo, w łazience zawsze jest bardzo dużo rzeczy do przechowywania. Można do nich zaliczyć kosmetyki, chemię, preparaty pielęgnacyjne oraz wiele innych. W naszej ofercie każdy klient ma możliwość zakupu szafki łazienkowej wiszącej bądź stojącej, w przeróżnych aranżacjach, wymiarach i kolorach. Dzięki temu dopasujecie szafkę łazienkową do wystroju pomieszczenia, bądź też wykreujecie ambitną aranżację, która zachwyci każdego.

Szafki łazienkowe pod umywalkę nablatową

Dla klientów ceniących sobie jakość oraz funkcjonalność, przygotowaliśmy szafki łazienkowe pod umywalkę. Są to modele posiadające odpowiednie wycięcie, pozwalające bez trudu umieścić umywalkę bezpośrednio na szafce lub na jej blacie. Szafki posiadają estetyczną kolorystykę oraz fronty laminowane bądź lakierowane, co zapewnia wysoką odporność na wilgoć. Poszukując szafek pod umywalkę, warto rozważyć zakup białych modeli z gładkimi płaskimi frontami, które doskonale dopasują się do każdej aranżacji przestrzeni łazienkowej. Co więcej, nasze modele szafek łazienkowych wyposażone są w szuflady z cichym domykiem oraz eleganckim wykończeniem uchwytów. Wszystkie szafki łazienkowe pod umywalkę nablatową pochodzą od znanych i cenionych producentów, co dodatkowo zapewnia wieloletnie korzystanie bez żadnych problemów. Jest to oczywiście bardzo ważny aspekt, biorąc szczególnie pod uwagę fakt, iż w łazience panuje wysoka wilgotność. Wszechobecna woda oddziałuje na meble łazienkowe, dlatego przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasze szafki łazienkowe pod umywalkę nablatową były odporne na wodę. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych mebli do łazienek.

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem oraz klasyczne

Oferowane w naszym sklepie szafki łazienkowe wiszące, dają klientom wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Klasyczne szafki łazienkowe z lustrem kojarzą się z modelami wiszącymi nad umywalką, oczywiście nie musi tak być! Szafki łazienkowe wiszące mogą być umiejscowione w dowolnym miejscu, przez co bez trudu wykreujemy inspirującą aranżację. Warto również wspomnieć, że klasyczna szafka pod umywalkę również może zawisnąć nad ziemią. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, które skutecznie izoluje mebel od wody, jaka często znajduje się na łazienkowej podłodze. Zachęcamy do poznania wszystkich modeli szafek łazienkowych wiszących, jakie dostępne są w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zestawy szafek łazienkowych

Dla tych klientów, którzy cenią sobie spójne aranżacje przestrzeni łazienkowych, oferujemy kompletne zestawy szafek łazienkowych z lustrem, wiszących oraz stojących. Wszystkie meble pochodzące z konkretnej kolekcji sprawiają, że aranżacja przestrzeni jest spójna i zamknięta. Kreuje to elegancką przestrzeń, która zachwyci każdego. Nasze kompletne zestawy szafek łazienkowych pochodzą od znanych producentów, przez co podążają za najnowszymi trendami w aranżacjach łazienek. Są one ponadto bardzo trwałe i funkcjonalne! Zachęcamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie! Atrakcyjne ceny czekają na każdego klienta.