Kontenery na meblowy24.pl

Kontenery
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Kontenerek ArizonaKontenerek Arizona
  Kontenerek Arizona
  242,00 zł
 2. Kontenerek AgapiKontenerek Agapi
  Kontenerek Agapi
  Już od 309,00 zł
 3. Kontenerek MatiKontenerek Mati
  Kontenerek Mati
  299,00 zł
 4. Kontenerek MatiKontenerek Mati
  Kontenerek Mati
  299,00 zł
 5. Kontenerek MatiKontenerek Mati
  Kontenerek Mati
  Już od 299,00 zł
 6. Kontenerek ALMO AL10Kontenerek ALMO AL10
  Kontenerek ALMO AL10
  342,00 zł
 7. Kontenerek biurka ATE 09Kontenerek biurka ATE 09
  Kontenerek biurka ATE 09
  369,00 zł
 8. Kontenerek Aston AN13Kontenerek Aston AN13
  Kontenerek Aston AN13
  349,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Kontenerki pod biurko

Jeśli macie już dość ciągłego poszukiwania zagubionych dokumentów lub akcesoriów biurowych to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerków do biurka. Te praktyczne i niewielkie meble biurowe mogą z łatwością pomóc poukładać nieporządek w każdym biurze lub pokoju ucznia albo studenta. Kontenerki pod biurko w niskiej cenie pochodzą od znanych i cenionych producentów, co gwarantuje ich solidne wykonania, a także estetyczny wygląd. Oferowane modele posiadają zunifikowany design, dzięki czemu pasują do większości mebli znajdujących się w biurze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Czy dzięki kontenerkom do biurka można zaoszczędzić przestrzeń?

Jeżeli posiadasz zalegające stosy dokumentów, które zajmują przestrzeń na blacie biurka to najwyższy czas zastanowić się nad zakupem naszych kontenerków pod biurko. Dzięki nim wszelkiego rodzaju wrażliwe dokumenty, które nie powinny leżeć na widoku, znajdą się bezpieczne w szafce lub szufladzie kontenerka.  Co więcej, praktyczne kontenerki pomieszczą również długopisy, zszywacze, taśmy, notatniki i inne przedmioty, które zajmują nam przestrzeń na biurku. Wato również wspomnieć o tym, że oferowane kontenerki do biurka posiadają szuflady zamykane na kluczyk, co dodatkowo wprowadza większą prywatność i zabezpiecza prywatne przedmioty.

Jakie kontenerki pod biurko ułatwiają prace w biurze?

W naszej ofercie dostępne są dwa typy kontenerków pod biurko takie jak:

 • Kontenerki na nóżkach;
 • Kontenerki na kółkach.

Każdy klient ceniący sobie mobilne rozwiązania oraz dostępność przedmiotów na wyciągnięcie ręki powinien wybrać kontenerki na kółkach. Nie są ciężkie, przez co z łatwością można je przesuwać w różne miejsca. Dla osób lubiących stałe rozwiązania i aranżacje zamknięte zalecamy zakup kontenera na nóżkach. Mogą one przechowywać większe ciężary, ponieważ nóżki są solidne i stabilne.  Każdy z oferowanych kontenerków posiada, co najmniej dwie szuflady bądź pojemną szafkę zamkniętą lub otwartą. Takie rozwiązanie pozwala dopasować model kontenerka do indywidualnych potrzeb. Jeżeli będziemy przechowywać w nim wyższe przedmioty, to lepiej wybrać wersję z szafką zamkniętą. Natomiast jeśli będą to podręczne przybory do pracy biurowej, to znacznie lepiej sprawdzą się szuflady.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem mebli do biura, jakie oferujemy w naszym sklepie, a w tym z biurkami, szafami i biurowymi krzesłami obrotowymi. Szybka wysyłka oraz atrakcyjne ceny czekają na każdego klienta.