Stoły na meblowy24.pl

Stoły
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Stół barowy jako pomysł na ciekawe wnęctrze

Jak można zauważyć, od pewnego czasu mały i wysoko umieszczony stół barowy jest popularnym elementem wystroju w wielu mieszkaniach. Zazwyczaj są to przestrzenie o bardzo oryginalnym wzornictwie bez jakiejkolwiek sztampy i rutyny. Stoły barowe nie są oczywiście dedykowane tylko pod nowoczesne aranżacje! Równie dobrze sprawdzają się w klasycznych pomieszczeniach czy też w stylach skandynawskich i industrialnych. W naszej ofercie można zakupić różnorodne stoły barowe do kuchni i nie tylko. Wszystkie modele występują w atrakcyjnych cenach i pochodzą od najbardziej znanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą stołów barowych do kuchni.

Stół barowy do każdej aranżacji

Minimalistyczne stoły barowe do kuchni równie dobrze sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak jadalnia czy salon. Wersje w wysokim połysku mogą być nieco przytłaczające w niektórych aranżacjach, z tego względu można wybrać modele ze szklanymi blatami na metalowej nóżce. Są one bardziej delikatne i tworzą bardzo ciekawą stylizację wnętrza.

Stoły barowe do kuchni o fakturze drewna i w palecie pastelowych barw to zestawienie doskonale sprawdzające się we wnętrzach mieszkalnych, jak i użytkowych, które kreowane są na styl skandynawski.

Dla osób, które poszukują prostego oraz niedrogiego dodatku do swojego mieszkania, oferujemy małe stoliki barowe z tworzyw sztucznych posiadające funkcjonalny blat. Co ważne, nie zajmują dużo przestrzeni w pomieszczeniu. Takie modele dostępne są w wielu ciekawych kolorach, dzięki czemu można łatwo dopasować je do przeróżnych aranżacji.

Gdzie najlepiej sprawdzi się stół kuchenny barowy?

Jeżeli jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania, to zakup stołu barowego do kuchni może być atrakcyjną alternatywą. Jest to mebel uniwersalny, który oferuje wiele możliwości zastosowania. Stoły barowe świetnie pasują do niewielkich kuchni, aneksów kuchennych oraz niedużych salonów.

Do stołu barowego można dokupić hokery. Rozwiązanie to spodoba się osobom, które cenią sobie ergonomiczne oraz praktyczne wystroje. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem mebli barowych, jakie można zakupić w sklepie Meblowy24.pl. To tu dobierzecie modele, które doskonale będą pasowały do waszego mieszkania lub domu.

Wybieramy najlepszy stolik barowy

Dopasowanie do aranżacji mieszkania lub domu to w przypadku wyboru stolików barowych główne kryterium. Nie mniej ważne są jednak aspekty funkcjonalne, takie jak kształt i rozmiar blatu, a także jego wysokość. W pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby stolik barowy posiadał niezbędne udogodnienia. Warto zastanowić się, czy przydatna będzie regulacja wysokości. W małych wnętrzach stolik barowy czasem przystawia się do ściany – znacznie łatwiej zrobić to przypadku prostokątnych i kwadratowych modeli, gdyż okrągły blat może nie wyglądać estetycznie.