Kredensy na meblowy24.pl

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
  1. Kredens Nevada K2SKredens Nevada K2S
    Kredens Nevada K2S
    1 653,00 zł
  2. Kredens AKTIV 76Kredens AKTIV 76
    Kredens AKTIV 76
    2 899,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Kredensy – klasyczne i eleganckie meble w atrakcyjnych cenach

Urządzając salon bądź też jadalnię, często poszukujemy ciekawych mebli, które upiększą otaczającą nas przestrzeń, a zarazem będą praktyczne i funkcjonalne. Takim właśnie meblem jest witryna kredens, która pełni funkcję użytkową w wielu pomieszczeniach. Jest to duży, skrzyniowy mebel, który służy do przechowywania różnorodnych akcesoriów stołowych, takich jak zastawy, sztućce czy szklanki lub filiżanki. Witryna kredens zazwyczaj podzielona jest na dwie części: przeszkoloną służącą do ekspozycji oraz zabudowaną, która powinna zawierać przedmioty nienadające się na pokaz w witrynie. Delikatne przeszklenia pomagają wyeksponować te elementy zastawy, które są dla nas bardzo drogocenne. W szczególności, kiedy to półki w przeszklonej części są podświetlone.

Różnorodne kredensy pokojowe dostępne w naszym sklepie, posiadają ciekawe kształty, eleganckie kolory, ergonomiczne wymiary oraz wykonane są z różnorodnych materiałów, które można bez trudu dobrać do dowolnej aranżacji pomieszczania.

Kredensy, meble do różnych pomieszczeń

Niskie i szerokie kredensy zamykane bądź też modele wyposażone w szuflady świetnie pasują do przechowywania sztućców, obrusów czy też talerzy w takim pomieszczeniu jak jadalnia. Natomiast duży i szeroki blat kredensu świetnie wyeksponuje zdjęcia i pamiątki w salonie. Ustawiony na granicy salonu i kuchni kredens może posłużyć do odstawiania przygotowanych potraw bądź też przydać się do ustawienia dodatkowej zastawy, kieliszków oraz innych przydatnych w trakcie przyjęcia przedmiotów. Minimalistyczna forma kredensów, a także ich precyzyjne wykonanie oraz ciepła kolorystyka, sprawia że meble te świetnie sprawdzają się jako kredensy pokojowe. Można je ustawić w sypialni i przechowywać w niej odzież bądź pościel.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kredensów, jakie można zakupić w naszym sklepie po bardzo atrakcyjnych cenach. Duży wybór przeróżnych wzorów i kolekcji ułatwiają dobranie idealnego kredensu do każdej przestrzeni w domu lub pokoju.