Top

Toaletki

Toaletka to mebel przy którym każda kobieta staje się wyjątkowa. To właśnie na niej trzyma kosmetyki, biżuterię i wszystkie potrzebne kobiecie rzeczy. Zadbaj więc aby toaletka była miejscem wyjątkowym, magicznym. Dobierz jej wzór, kolor do wystroju wnętrza. Niech tworzy z innymi meblami harmonijną całość.

Toaletka to mebel tworzącym strefę stylizacji każdej kobiety i dziewczynki. Dzięki praktycznym szufladkom oraz blatowi można w niej pomieścić wszystko, co potrzebne do codziennego makijażu. Co więcej, swoje kosmetyki możemy ułożyć w gustownych drewnianych pudełeczkach, a następnie rozmieścić je na blacie.

Jak można zauważyć, toaletka powróciła do naszych mieszkań, stając się nieodłącznym elementem porannej stylizacji. Doskonale nadaje się do nowoczesnych sypialni, jak również i bardziej stylowych pomieszczeń, wprowadzając miły i ciepły nastrój.

Toaletki z lustrem

Toaletka damska z lustrem cieszy nie tylko oko, ale również pozwala przechowywać kosmetyki w jednym miejscu. Toaletki z lustrem od meblowy24.pl to produkty solidnie wykonane, pełne inspiracji, jak również bardzo modne i stylowe. Dzięki temu, że są wyposażone w lustro, ułatwiają wykonywanie makijażu, czy też doboru odpowiedniej stylizacji. Nie można oczywiście zapomnieć o możliwości regulacji lustra pod dowolnym kątem. Dzięki takiej funkcjonalności zarówno wysoka osoba, jak również i niska bez problemu będą mogły się przeglądnąć i dokonać ostatecznych poprawek swoje garderoby lub makijażu.

Lustra do toaletki mogą być owalne bądź prostokątne. Niektóre modele toaletek posiadają lustra rozkładane w postaci drzwi od szafki, a inne na stałe przymocowane do nadstawki stojącej na toaletce.

Toaletka dla dziewczynki

Toaletki dla pań mogą również wspaniale sprawdzić się w pokoju dziewczynki. Młoda dama posiada już swoje potrzeby estetyczne, z tego względu toaletka pomoże jej w tworzeniu delikatnego makijażu, jak również umili czas w codziennych obowiązkach. Toaletki dla dzieci mogę również posłużyć w zabawie w salon kosmetyczny.

Toaletka biała

Białe toaletki od wielu lat są wyznacznikiem dobrego gustu. Można je dopasować do różnych stylizacji. Uniwersalna biel sprawia wrażenie dalece idącej estetyki, jak również elegancji. Toaletka biała idealnie wpasuje się w wystrój sypialni, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z jej ustawieniem i dopasowaniem do mebli, które już posiadamy.

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista