Top

Szafki nocne

Szafka nocna postawiona obok łóżka to miejsce na książkę którą czytasz wieczorem, lampkę nocną, kubek z wodą, budzik i wiele innych drobiazgów. Taka szafka jest wręcz niezbędna. I dobrze by było by współgrała z całością mebli. Wybierz więc taką, która nie tylko będzie spełniać swoją funkcję, ale również będzie idealnie komponowała się z wystrojem sypialni.

Półki i szafki nocne

Wykonując aranżację sypialni, warto pomyśleć o takim urządzeniu, aby żyło się nam wygodnie i praktycznie. Odpowiednie meble sprawiają, że w sypialni będziemy mogli ze spokojem wypocząć po długim dniu ciężkiej pracy. Z tego względu warto wprowadzić wygodne, duże łóżka oraz funkcjonalne szafki nocne. Te niewielkie meble, jakimi są stoliki i szafki nocne, w znaczącym stopniu wpływają na nasze odczucie komfortu oraz wygody. Dobrze dobrana szafka nocna skutecznie ułatwia nam wieczorne oraz poranne obowiązki. Bez trudu możemy na niej odłożyć książki oraz postawić praktyczną lampkę nocną.

Szafki do sypialni czy stolik nocny – co wybrać?

Zastanawiając się nad zakupem stolika nocnego bądź szafki nocnej, powinniśmy przeanalizować ogólną aranżację sypialni, jej wystrój, styl oraz kolorystykę. Bardzo często przy łóżku znajduje się dwa stoliki nocne bądź szafki. Jeden mebel po każdej stronie łóżka. Takie zastosowanie sprawia, że każda osoba śpiąca w łóżku posiada własną szafkę nocną.

Stoliki nocne i szafki nocne oferowane w sklepie meblowy24.pl to funkcjonalne oraz bardzo modne meble. Niektóre modele posiadają szuflady, inne małe szafki. Oczywiście każdy stolik nocny wyposażony jest w solidny blat. Odsłonięte półki oraz zamykane szafki ułatwiają przechowywanie najbardziej praktycznych przedmiotów takich jak budzik, pilot do telewizora czy też ulubionej książki. Szafkami nocnymi nie muszą być jedynie znane wszystkim wolnostojące meble. Bardzo często są to przymocowane do łóżka bądź ściany półki.

Szafka nocna biała

Biały kolor mebli jest uniwersalny. Dzięki temu decydując się na zakup stolika nocnego białego lub szafki nocnej również w kolorze bieli, bez trudu dopasujemy je do już istniejących szaf, biurek czy też komód znajdujących się w sypialni. Dobre dopasowanie kolorystyki jest bardzo ważne, ponieważ sypialnia powinna uspokajać i wyciszać, a źle dopasowana kolorystyka szafki nocnej może nas drażnić.

Polecane modele szafek nocnych

W sklepie meblowy24.pl można zakupić szereg atrakcyjnych szafek oraz stolików nocnych. Bardzo popularne są modele LIONEL pasujące do łóżka w takim samy stylu. Można je połączyć razem z łóżkiem, tworząc jeden komplet. Równie atrakcyjne są szafki nocne Velvet oraz TAHOE. Są to modele wolnostojące, przez co można dopasować je do dowolnego łóżka pasującego choć trochę stylem oraz kolorystyką. Są solidnie wykonane oraz posiadają wygodne szufladki i półki.

Wyposażone w półki i szuflady szafki nocne mogą także skutecznie posłużyć do przechowywania bielizny, leków oraz drobiazgów, jakich potrzebujemy o poranku. Dzięki tym malutkim meblom każdy jest w stanie utrzymać porządek służący dobremu samopoczuciu oraz odpowiedniemu relaksowi.

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista