Top

Regały

Regał to idealny sposób aby uporządkować naszą biblioteczkę. Tutaj każda książka znajdzie swoje miejsce. A gdy zostanie wolna półka, możesz na niej poustawiać swoje cenne zdobycze albo drobne bibeloty. Regał sprawdzi się doskonale zarówno w salonie jak i pokoju ucznia. Z książek wszak korzysta każdy z nas. Nasz sklep proponuje Ci wiele rożnych regałów: wąskich, szerokich, z tylną ścianką lub bez. Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Regał to idealny sposób, aby uporządkować naszą biblioteczkę. Tutaj każda książka znajdzie swoje miejsce, a gdy zostanie wolna półka, możesz na niej poustawiać swoje cenne zdobycze albo drobne bibeloty. Regał sprawdzi się doskonale zarówno w salonie, jak i pokoju ucznia. Z książek wszak korzysta każdy z nas. Nasz sklep proponuje Ci wiele różnych regałów: wąskich, szerokich, z tylną ścianką lub bez. Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Praktyczne regały na książki

Umiejętność przemyślanego wykorzystywania przestrzeni jest bardzo cenna, podczas gdy posiadamy niewielkie mieszkanie. Regał z szufladami czy też cały otwarty to mebel, który umożliwia przechowywanie przeróżnych rzeczy, tworząc przy okazji interesującą aranżację wnętrza. Mała doza wyobraźni oraz inspiracji wystarcza, by w momencie stworzyć praktyczną i komfortową przestrzeń z regałem na książki lub zabawki.

Regał na książki do sypialni lub biblioteczki

Wiele osób uwielbia czytać książki przed snem. Z tego względu coraz częściej do sypialni wstawiany jest regał drewniany na książki. Mogą występować w różnych wariantach. Zazwyczaj są to meble całkowicie odkryte, lecz również występują regały z szufladami bądź szafkami. Regały pokojowe eksponujące książki na widoku, to niebywała wizualna dekoracja, a także praktyczna rzecz.

Różne kolory regałów w zależności od potrzeb

W sklepie Meblowy24.pl każdy klient może nabyć różnorodne regały w ciekawej kolorystyce. Bardzo popularne są modele jednokolorowe w okleinie drewnopodobnej. Niemniej jednak regał biały wciąż jest bardzo chętnie wybierany do wnętrz, dzięki swojej estetyce i uniwersalności.

Można również wybrać regały dwukolorowe. Są to meble szczególnie kupowane przez rodziców do pokojów dziecięcych. Regał na zabawki to idealny mebel dla najmłodszych. Pluszaki na nim ustawione, są łatwo dostępne i dziecko bez trudu sobie może je wziąć kiedy zechce. Co więcej, regały są wysokimi meblami i przy tym bardzo wąskimi. Dzięki temu nie zajmują wiele miejsca w pokoju, ale wciąż są w stanie pomieścić bardzo wiele książek, zabawek i materiałów piśmienniczych.

Zamykany regał na książki

Jeżeli bardzo cenimy sobie swoje książki i nie chcemy, aby były zakurzone, powinniśmy wybrać regały z zamykanymi, przeszklonymi drzwiami. Takie modele bardzo często posiadają podświetlane półki, dzięki czemu jeszcze lepiej i efektowniej wyeksponujemy swoją kolekcję. Regały z podświetlanymi półkami to również wspaniała dekoracja salonu bądź sypialni szczególnie wieczorami.

174 szt:

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

174 szt:

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista