Półki

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Regał na książki do sypialni

Jak wiadomo, sypialnia jest miejscem wypoczynku, relaksu oraz odskoczni od spraw codziennych. To w niej oddajemy się oglądaniu fascynujących filmów, czy też czytaniu ulubionych książek. Z tego względu takie pomieszczenie powinno być odpowiednio umeblowane. Oprócz oczywiście szerokiego i komfortowego łóżka warto postawić także na regał na książki. Ta niezwykle praktyczna półka pozwala przechowywać nasze ulubione dzieła w zasięgu ręki, a to jest niezwykle praktyczne oraz wygodne rozwiązanie. W każdej chwili leżąc na łóżku, możemy sięgnąć po ulubioną lekturę. Rozmiar tego rodzaju mebla może być przeróżny od małego regaliku na książki aż po solidny i duży regał. Wszystko uzależnione jest od całościowej aranżacji pomieszczenia, jak również i indywidualnych upodobań.

Gdzie zawiesić półkę meblową?

Jeżeli planujemy umieścić półkę na ścianę w salonie, to warto zrobić to na odpowiedniej wysokości, aby nikt nie zawadził o nią głową. Jak już wspomniano, półki wiszące można także wprowadzić nad łóżkiem w sypialni. Należy jednak pamiętać, żeby w tym miejscu taki mebel był szczególnie solidnie umocowany. Nie chcemy przecież, aby półka pod naporem wielu książek spadła nam na głowę! Półki można także zawiesić w przedpokoju. Będą wtedy służyć jako przestrzeń do przechowywania, kluczy, czapek, szalików i innych praktycznych oraz podręcznych rzeczy.

Półeczki wiszące jako dekoracja domu

Chcąc zadbać o estetyczny wygląd mieszkania, możemy wprowadzić małe wiszące półeczki, na których ustawimy drobne ozdoby. Odpowiednio zaaranżowana stylizacja wiszącej półki może nadać uroku dowolnej przestrzeni w domu. Co więcej, takie meble łatwo zainstalować na ścianie, a łącząc kilka kształtów półek, możemy stworzyć niezwykle atrakcyjną aranżację, która zachwyci niejednego gościa.

Różnorodne półki na książki

Jeżeli planujemy zakup półki, możemy stanąć przed nie lada wyzwaniem. Mnogość kształtów, kolorów oraz materiałów, z których są wykończone, może przyprawić o zawrót głowy. Warto więc dobrze się zastanowić, jaki model będzie najbardziej odpowiedni. Czasami połączenie różnorodnych kształtów półek może dać nieoczekiwanie atrakcyjną i efektowną aranżację.