Komody na meblowy24.pl

Komody
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
 1. Komoda Lotta 1102D4S
  Już od 809,00 zł
 2. Komoda Lotta 1502D3S
  Już od 629,00 zł
 3. Komoda Nordi NKSZ160
  Już od 959,00 zł
 4. Komoda Trend TR-01
  Już od 1 399,00 zł
 5. Komoda Trend TR-02
  Już od 899,00 zł
 6. Komoda Trend TR-03
  Już od 410,00 zł
 7. Komoda Gappa Ga6
  Już od 769,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Komody stylowe na nóżkach

Często myśląc o komodzie wyobrażamy sobie ciężkie, masywne komody pokojowe. My oferujemy Wam różnorodnych rozmiarów i kolorów meble. Nie wszystkie komody tworzone są „na jedno kopyto” – przejrzyjcie naszą galerię produktów.

Przy kupnie komody do salonu możecie wybrać wersję z nóżkami. Dodają one lekkości nawet największemu elementowi wyposażenia wnętrza. Dodatkowo mebel przestaje wyglądać jak bryła i nabiera stylowych kształtów. Komoda na styl skandynawski to jedna z wersji, w której najczęściej znajdują się dokręcane nogi.

Jeśli wybraliście już w jakim stylu umeblujecie swój pokój możecie zacząć zastanawiać się nad kolorystyką. Jest to nie lada wyzwanie, dla wielu z naszych Klientów był to olbrzymi problem. W stylu skandynawskim najczęściej znajdziecie komody drewniane z białymi frontami. Górują również kolory jasne oraz pastelowe. Nadmorskie klimaty, przytulne wnętrze, lekkość oraz minimalizm – tak może wyglądać wasze odmienione lokum.

Komody do pokoju białe

Prawdopodobnie pierwsze, co przychodzi Ci na myśl przy chęci zakupu komody, to biały mebelek do przechowywania ubrań. Masz całkowitą rację. Najczęściej nasi Klienci wybierają klasyczne, białe komody. Może to być wspomniana wcześniej komoda styl skandynawski, czy też prosta jednolita bryła z niewidocznymi uchwytami.

Chciałoby się powiedzieć „Śmiało! Do wyboru do... pokoju!”. Ponieważ niezależnie, czy będzie to komoda do salonu, czy komoda do pokoju – zawsze znajdziesz coś idealnego dla Ciebie i całej rodziny.  Pokój dzienny to miejsce, w którym najczęściej używany, a tym samym najszybciej niszczący się jest komplet wypoczynkowy. Często prosicie nas o pomoc w wyborze mebli wytrzymałych i minimalistycznych, tak by pozostały z wami na lata i dobrze wyglądały ze zmieniającym się otoczeniem.

Komody do salonu eksploatowane są w małym stopniu, w porównaniu z komodami w sypialniach, lecz oddziałuje na nie duża ilość promieni słonecznych. Dlatego przy wyborze białej komody zwróćcie uwagę na materiał, z którego wykonano fronty mebla. Podejmując się współpracy z nami możecie być pewni, że ten problem nie będzie kłopotał waszych głów. W naszym internetowym sklepie meblowym oferujemy meble wykonane tylko z wysokiej klasy materiałów.