Półki

Półki
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
  1. Półka wisząca Gappa Ga9
    Już od 89,00 zł
  2. Półka wisząca Gappa Ga10
    Już od 179,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący

Półki do pokoju dziecięcego

W każdym pokoju dziecięcym powinny znaleźć się praktyczne rozwiązania, które pomogą uporządkować zabawki, czy też przybory do szkoły. Jeżeli jest to mały pokój, powinniśmy zastanowić się nad tym, jak praktycznie zagospodarować dostępną przestrzeń. Z pomocą przychodzą nam półki na książki dla dzieci. Można zawiesić je nad łóżkiem czy komodą, zyskując w ten sposób dodatkową przestrzeń do przechowywania lektur oraz innych przedmiotów potrzebnych dziecku. Półki do pokoju dziecięcego mogą także posłużyć do ustawienia telewizora czy też zabawek.

Półka do pokoju dziecięcego nie musi być nudna

Jeżeli chcemy stworzyć ciekawą aranżację pokoju dziecięcego, to oprócz ładnych mebli czy też wygodnego łóżka i przyjemnych kolorów ścian powinniśmy wprowadzić półki do pokoju dziecięcego. W zależności od stylu aranżacji najlepiej jest postawić na różnorodną kolorystykę oraz kształty półek. Ostatnimi czasy bardzo modne okazały się półki sześcienne, heksagonalne. Ich wielokątny kształt pozwala na dowolne ich rozmieszczenie na ścianie, tworząc niepowtarzalną aranżację czy też wzór. Podobnie jest z kolorystyką, która pozwala nam na wykreowanie interesującej, wizualnej przestrzeni czy też wrażenia 3D. Kolorowe półki do pokoju dziecięcego są także bardziej atrakcyjne dla najmłodszych. Poprzez zerwanie ze stałą kolorystyką i przejście do ładnych i estetycznych barw dzieci czują się lepiej, szybciej rozwija się ich wyobraźnia oraz postrzeganie detali.

Półka do pokoju dziecięcego z szafkami

Jak wiadomo, półki to meble bardzo transparentne. Wszystko, co się na nich znajduje, jest na widoku. A to niestety sprawia, że każdy widzi to, co na nich stoi. Na szczęście występują modele z zamykanymi szafkami, do których możemy zmieścić przedmioty lub gadżety, których nie chcemy pokazywać osobom postronnym. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla dzieci chcących poukładać na półkach przybory szkolne, których zazwyczaj jest dużo i warto je ukryć we wnętrzu szafki.

Jaką jednak byśmy nie wybrali półkę do pokoju dziecka ważne, aby była solidnie wykonana oraz trwale przymocowana do ściany, bo przecież oprócz pięknego wyglądu i praktyczności chodzi także o bezpieczeństwo naszego dziecka!