Top

BED CONCEPT

BED CONCEPT 

 

AUTORSKI MECHANIZM

Półkotapczan BED CONCEPT wyposażyliśmy w wysokiej jakości pneumatyczny mechanizm wspomagający otwieranie i zamykanie łóżka. Dzięki niemu korzystanie z łóżka będzie czystą przyjemnością!

FUNKCJONALNY, CICHY, ELEGANCKI

BED CONCEPT pozwala nie tylko komfortowo się wyspać, ale też sprawia, że codzienne życie jest jest dużo wygodniejsze.

 

 

PRAKTYCZNE PÓŁKI WEWNĘTRZNE

Wewnętrzne półki pomogą zaaranżować przytulne i wygodne wnętrze. Umieść tam ulubione drobiazgi – pamiątki, dekoracje lub książki. Teraz, wszystko, co najpotrzebniejsze zawsze będziesz mieć w zasięgu ręki!

 

ŁÓŻKO DOBRZE PRZEMYŚLANE

Półkotapczan BED CONCEPT pozwoli Ci dowolnie zarządzać każdą przestrzenią, ale to nie wszytko. Zobacz, co czyni go naprawdę wyjątkowym.

 

SYSTEM SOFT CLOSE

BED CONCEPT wyposażono w praktyczny system SOFT CLOSE. Dzięki niemu zamykanie łóżka jest niemal bezgłośne.

 

ZINTEGROWANY Z FRONTEM UCHWYT

Noga, na której wspiera się rozłożone łóżko, po zamknięciu idealnie wtapia się w kształt frontu. Otworzysz ją ponownie, klikając w klapkę w prawym dolnym rogu.

 

3 RODZAJE OŚWIETLENIA

BED CONCEPT możesz wyposażyć w dodatkowe ledowe oświetlenie. Masz do wyboru: oświetlenie pod półkami z indukcyjnym włącznikiem i ściemniaczem, elastyczne lampki do czytania z gniazdem USB lub pionowe listwy zewnętrzne (tylko w pionowej wersji półkotapczanów).

 

 

JESTEM BEZPIECZNY

Półkotapczan BED CONCEPT jest ceryfikowanym, atestowanym meblem dla całej rodziny, bezpiecznym także dla dzieci. Został tak skonstruowany, aby jego użytkowanie było łatwe i wygodne dla wszystkich domowników.

 

KOMFORT BEZ OGRANICZEŃ


BED CONCEPT został zaprojektowany w dwóch wersjach – pionowej i poziomej, pod materace różnej szerokości. Od jednoosobowej 90-tki po szerokie łóżko dla pary o szerokości 180 cm.

 

BED CONCEPT pionowy


Przystosowaliśmy do pięciu szerokości materaców – 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm i 180 cm! Wszystko po to, aby każdy mógł wyspać się tak, jak lubi najbardziej. Zamykane łóżko możesz też doposażyć o jeden lub dwa regały z dużą ilością miejsca do przechowywania. 

 

BED CONCEPT poziomy

Dostosowany jest do czterech szerokości materaców – 90 cm, 120 cm, 140 cm i 160 cm. Dzięki temu możesz wybrać łóżko, na którym odpoczniesz maksymalnie wygodnie. Półkotapczan możesz doposażyć o funkcjonalne nadstawki z szafkami i półkami do przechowania.

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista