Dostosowane do przestrzeni

Funkcjonalność mebli jest szczególnie ważna, jeśli mamy do czynienia z pokojem młodzieżowym lub dziecięcym. Zdarza się, że są to niewielkie przestrzenie. Często zagospodarować trzeba pomieszczenie na poddaszu, którego skosy mocno determinują określony układ mebli, a także ich wielkość. Meble Meet Me wprost doskonale sprawdzą się w takich warunkach. Ich bryły pozwalają w maksymalnie efektywny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń.

Użyteczność

Funkcjonalność mebli młodzieżowych wynika także z ich użyteczności. Wybierając konkretne modele czy kolekcje powinniśmy zwrócić uwagę na to jakie możliwości przechowywania dają. A, jak wiemy, młodzież i dzieci mają mnóstwo bardzo różnorodnych przedmiotów, które muszą znaleźć swoje miejsce. To bardzo istotna kwestia, ponieważ w największym stopniu decyduje o komforcie podczas codziennego użytkowania mebli. I w tym przypadku producent mebli Meet Me ma naprawdę wiele ciekawych rozwiązań do zaoferowania.

Sprytne rozwiązania

Przyjrzyjmy się tym rozwiązaniom z bliska. Pierwszym przykładem niech będzie komoda. Podział bryły jest bardzo wygodny. Do dyspozycji mamy otwarte półki o różnej wielkości, a także zamykaną szafkę. Ale najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest podzielenie blatu na dwie części. Jedna z nich jest zespolona z zamykaną półką poniżej. Blat i front półki w łatwy sposób można podnieść. To doskonałe miejsce, by zamieścić np. drukarkę. Z jednej strony sprzęt jest zabezpieczony przed kurzeniem się i nie zajmuje miejsca na blacie. Z drugiej strony jest łatwo dostępny, kiedy chcemy go użyć.

meble Meet Me

Wielofunkcyjność

Innym ciekawym rozwiązaniem jest stolik wielofunkcyjny. Na pierwszy rzut oka jest to zwykła kostka do siedzenia, wyglądająca jak większa pufa. Ale wystarczy podnieść siedzisko i wszystko się zmienia. Rozkładając kolejne elementy przemieniamy mebel w stolik kawowy z miejscem do siedzenia. Może on również posłużyć jako miejsce do pracy z laptopem. Pod jedną częścią siedziska umiejscowiono również bardzo wygodny schowek.

Modułowość

Kolekcję Meet me można określić jako meble modułowe. Producent daje możliwość zestawiania elementów, które są ze sobą kompatybilne. Jeśli dostępne biurko jest zbyt małą przestrzenią roboczą, możemy zwiększyć jego funkcjonalność korzystając z dostawki do biurka. Ta wyposażona jest w dużo więcej półek. Dzięki zamontowanym kółkom można łatwo ją przemieszczać. Inny moduł, który można dołączyć do już posiadanego mebla, to nadstawka na łóżko. Dzięki niej w bardzo pomysłowy sposób można zagospodarować przestrzeń nad łóżkiem. Wyposażona jest w trzy zamykane szafki, które po otwarciu mogą pełnić funkcję blatów. Co ważne, nadstawka ma przygotowany otwór pod wyjście dla kabli.