Meble Dolmar  - dla Twoich dzieci

Urządzając pokój lub pokoje dziecięce, zwłaszcza dla dzieciaków w wieku szkolnym stajemy przed nie lada wyzwaniem. Z jednej strony młody, wymagający mieszkaniec pokoju, który chciałby decydować o wszystkim niczym dorosły, jednak upodobania ma jeszcze bardzo dziecięce, a z drugiej strony praktyczny rodzic, inwestor całej „budowy”, któremu zależy na tym, aby meble były trwałe, solidne i do tego funkcjonalne. Czy to możliwe, aby znaleźć złoty środek i urządzić miły, estetyczny kącik, który będzie dla młodego człowieka oazą spokoju, trwałą i bezpieczną przystanią, w której będzie mógł swobodnie oddawać się swoim pasjom, zdobywać wiedzę, a także wygodnie odpoczywać? Oczywiście, że to możliwe, a Meble Dolmar mogą w tym bardzo pomóc.

 

Meble na miarę potrzeb

Drewniane meble Dolmar to połączenie funkcjonalności z trwałością i estetyką. Wśród dostępnych mebli znajdziemy wygodne łózka, pojedyncze, a także piętrowe, komfortowe biurka, pojemne szafy na ubrania, obszerne regały na książki, a także pakowne komody na gadżety i dziecięce zabawki. Oferta drewnianych mebli Dolmar zawiera wszelkie niezbędne elementy do urządzenia wygodnego i funkcjonalnego pokoju zarówno dla młodszego jak i nieco starszego dziecka, a nawet dla nastolatka. Jest to możliwe dzięki standardowym wymiarom mebli oraz ich neutralnej kolorystyce. Mimo że meble nie są okraszone kolorowymi naklejkami, ich wygląd jest bardzo ciepły i wpasuje się w każde wnętrze. Stonowany subtelny design mebli sprawia, że rosną razem z dzieckiem i będą mogły służyć mu przez długie lata. Meble drewniane Dolmar pomieszczą zarówno bogatą i szaloną garderobę nastolatki, jak i górę zabawek interaktywnych i kolorowych książeczek kilkuletniego odkrywcy.

 meble Dolmar

 

Drewniane meble na lata

Drewno to bardzo wdzięczny materiał, który służy przez długie lata, nawet jeżeli z zewnątrz jest nieco zniszczone, pomalowane przez małego artystę czy poplamione przez sok malinowy, jego renowacja jest niezwykle prosta. To chyba największa zaleta mebli drewnianych, dzięki której znacznie królują nad meblami z płyty meblowej. Po oszlifowaniu i pomalowaniu meble drewniane zyskują nowe życie, nie musimy martwić się o odklejającą się okleinę czy spuchnięty blat, na który wylała się woda. Ponadto, drewno to naturalny i zdrowy surowiec przyjazny alergikom. Dzięki właściwościom higroskopijnym meble drewniane pomagają zachować dobry klimat powietrza w pomieszczeniu. Właściwości prozdrowotne mebli drewnianych są szczególnie ważne podczas urządzania pokoju dziecięcego. Żyjemy w czasach kiedy coraz więcej dzieci cierpi z powodu różnego rodzaju alergii, dlatego kupując swoim dzieciom solidne, naturalne meble, w pewnym stopniu możemy przyłożyć rękę do walki z wszechobecnymi alergenami, pochodzącymi z otaczających nas szkodliwych konserwantów i substancji chemicznych.